تهران یکی از شهرهای بزرگ ایران و پایتخت این کشور به شمار می‌آید. وسعت و گستردگی جغرافیایی این شهر باعث شده تا برای مدیریت شهری، گستردگی یکسان جمعیت و توازن امکانات به مناطق و نواحی مختلف و متعددی تقسیم شود. هر یک از این مناطق در چهار جهت اصلی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران جای گرفته و محله‌ها و سراهای گوناگونی را در بر می‌گیرد.

یکی از این مناطق که سراها و مناطق متعددی را شامل می‌شود، تهرانپارس است. تهرانپارس نام محله‌ای در شمال شرقی تهران است و خود تهرانپارس به دو قسمت تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم می‌شود. تهرانپارس شرقی از شرق به خیابان شفیعی مکرم، از غرب به بلوار شاهد، از جنوب به خیابان طالقانی و از شمال به بزرگراه شهید زین‌الدین ختم می‌شود. همچنین تهرانپارس غربی با شهرک پارس، بزرگراه رسالت، بزرگراه شهید زین‌الدین و باقری مجاورت دارد.

اما در هر صورت تهرانپارس دارای کوچه‌های متعددی در حدود بیش از صد خیابان است که به نام‌های کادوس، عادل، زرینریال رشید، رستم، گیو، پارسیان و جشنواره شناخته می‌شود. افزون بر خیابان‌های مذکور، بلوار اصلی تهرانپارس از شمال به جنوب از فلمع چهارم آغاز و تا تقاطع خیابان دماوند ادامه دارد.

قالیشویی در تهرانپارس یکی از نیازهای ساکنین این منطقه به شمار می‌آید که

فرآیند شست‌وشو و تحویل مجدد قالی به صاحبان باید در کم‌ترین زمان ممکن انجام شود.

وجود این وسعت در یک منطقه به نام تهرانپارس، موجب شده تا این محدوده ساکنان و افراد بسیاری را در خود جای دهد که هر یک نیازهایی داشته و رفع این نیازها باعث تأسیس و افتتاح مشاغل مختلف در این محدوده شده است. از آنجایی که در حال حاضر در تمامی منازل مسکونی و اداری حداقل یک تخته قالی وجود دارد، حضور یک کارگاه مجرب قالیشویی در این منطقه نیاز افراد و ضروری به شمار می‌آید. از این‌رو وجود قالیشویی در تهرانپارس امری ضروری است.

از معدود کارگاه‌های به نام و معتبر که در این منطقه مشغول به فعالیت است، مجموعه قالیشویی رفوگران می‌باشد که قادر به ارائه خدمات متنوعی همانند سفیدشوری، براق شوری، شورخانگی، طلاشور، شیرازه زنی و حتی مرمت نقاط آسیب دیده است. این مجموعه با در بر داشتن سایت اختصاصی به ادرس rofoogaran.com و همچنین برخورداری از چندین خط تلفن قادر است تا سفارش‌های مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کرده، قالی‌های کثیف و یا معیوب را تحویل و پس از شست‌وشو آن‌ها را با بالاترین کیفیت و کم‌ترین هزینه تحویل صاحبان فرش دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید