ترمیم ریشه

0
240

یکی از خدمات مجموعه رفوگران ترمیم ریشه است. در فرآیند تولید فرش علاوه بر تار، پود و گره، دو قسمت دیگر با نام ریشه و شیرازه بوجود می‌آید. ریشه فرش یکی از بخش‌های فرش است که به طور معمول در دو قسمت بالایی و پایینی فرش و در مواردی دو قسمت چپ و راست فرش قرار دارد.

برای ترمیم ریشه فرشتان، با مجموعه رفوگران تماس گیرید.

ریشه فرش در اصل همان تار فرش است که قسمتی از آن به سبب جلوگیری از ریزش گره‌ها و همچنین پیچیده شدن دور تار خالی می‌ماند و پس از جدا کردن فرش از دار، به عنوان نخی خالی و متصل به فرش باقی می‌ماند. وجود تار علاوه بر زیبایی و در مواردی استفاده از تکنیک‌های خاص، از مزایای منحصر به فردی برخوردار است که اصلی‌ترین آن محافظت از فرش، جلوگیری از سرایت آلودگی‌ها به درون فرش، جلوگیری از ریزش گره‌ها و پودها می‌باشد.

ترمیم ریشه

وجود ریشه فرش بنابر جنس آن، باعث می‌شود تا عمر فرش افزایش یابد. اما در مواردی مشاهده می‌شود فرش به دلایل گوناگونی همانند پارگی، استفاده بیش از حد، تردد بسیاری بر روی آن، سوختگی، پارگی و یا ریختن برخی از مواد شیمیایی دچار آسیب می‌شود. نیاز به توضیح است که در صورت وجود هر گونه آسیب به این قسمت، فرش باید فورا مرمت شده و آسیب این نقاط برطرف شود. زیرا که وجود هر گونه آسیبی در این قسمت باعث می‌شود تا اجزای فرش از یکدیگر فرو پاشد و به سرعت بسیاری از بین رود.

حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین مرمت‌گرا فرش در مجموعه‌ای با نام رفوگران گرد هم آمدند.

برای همین مرمت فرش باید توسط فرد خبره‌ای انجام شود و ریشه فرش هر چه سریع‌تر و زودتر مرمت و ترمیم شود. مجموعه حرفه‌ای و تخصصی رفوگران یکی از بهترین و معتبرترین رفوگری‌ها در سطح تهران است که آماده ارائه بهترین و برترین خدمات مرمت قالی در سطح تهران می‌باشد. این مجموعه آماده ارائه بهترین شیوه‌های ترمیم شیرازه و همچنین مرمت فرش به بهترین شیوه و نحو ممکن است. برای ترمیم ریشه فرش خود، این کالا نفیستان را به ما بسپارید تا فرش‌هایتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن مرمت شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویلتان شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید