یکی از خدماتی که مشتریان تمایل بسیاری به دریافت آن دارند، رفوگری آنلاین است. رفوگری آنلاین به معنی دریافت سفارش و ارائه خدماتی همانند آموزش به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. در ابتدای این یادداشت باید خاطر نشان کرد که زمان حاضر مقارن با عصری است که به دلیل گسترش ابزارهای ارتباط جمعی به دهکده جهانی شهرت یافته است. از این‌رو در چنین زمان و جامعه‌ای، ناچار بسیاری از مشاغل به سمت خدمات آنلاین و مبتنی بر اینترنت سوق پیدا کرده است. دلایل این گرایش، افزایش دسترسی افراد جامعه به اینترنت، سهولت استفاده از تکنولوژی‌های آن و تسریع دریافت خدمات است.

به دنبال این رویداد بسیاری از تجار و فعالان صنعت فرش، اقدام به راه‌اندازی و تأسیس فروشگاه‌ها و خدمات گوناگون اینترنتی کرده‌اند که برخی از آن‌ها با اقبال بسیار و برخی دیگر با اقبال نامناسبی روبرو شده‌اند. در میان انواع چنین فروشگاه‌ها و مشاغل، مجموعه رفوگران از جمله چنین مجموعه‌هایی است که مدتی از فعالیت آن می‌گذرد. این مجموعه چنان که از نامش برمی‌آید، قادر به ارائه خدمات تخصصی مرمت و رفو فرش همانند لکه‌برداری، شیرازه‌زنی، جفت کردن، پرداخت، رنگرزی، ترمیم سوختگی، بیدزدگی و چرم‌دوزی است. مجموعه رفوگران با راه‌اندازی وب سایتی به همین نام، اقدام به ارائه اطلاعات آموزشی در زمینه شناخت فرش، نحوه خرید فرش و شناخت آسیب‌های فرش و راه‌های پیشگیری آن کرده‌اند. مجموعه رفوگران افزون بر ارائه مقالات و یادداشت‌های آموزشی، خدمات گوناگون دیگری در سایت مجموعه خود قرار داده‌اند. از جمله این خدمات قبول و ثبت سفارش ترمیم و مرمت فرش به صورت اینترنتی و آنلاین است. مجموعه اینترنتی رفوگران قادر است از طریق سایت خود که به همین نام راه‌اندازی شده، راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را به مشتریان ارائه کرده و قالی‌های معیوب را در کوتاه‌ترین زمان دریافت و پس از ترمیم به صاحبان آن بازگردانند.

بدین دلیل، انتخاب رفوگران به عنوان معدود مجموعه‌های آنلاین که قادر به دریافت سفارش از سراسر کشور می‌باشد، علاوه بر دلگرمی مدیران این مجموعه باعث تسهیل و تسریع سفارشات می‌شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید