در حال حاضر تهرانپارس یکی از نقاط بزرگ و حائز اهمیت پایتخت است که در شرق این شهر قرار دارد. تهرانپارس به سبب گستردگی و توسعه جغرافیایی از تراکم جمعیتی بالایی برخوردار است. این عامل باعث شده تا در تهرانپارس کسب و کارهایی نوپا راه‌اندازی و شاغلان گذشته، کار خود را توسعه بخشیده و در این بین به روز شده و از تکنولوژی‌های جدید کمک می‌گیرند.

از جمله چنین مشاغلی که امروزه به نوسعه مشغول شده و سال‌ها در این زمینه فعالیت داشته است، رفوگری و ترمیم انواع فرش‌های دستباف، گلیم و گبه است. تمامی‌ فعالان ای عرصه باید در وهله تخست باید بتوانند نظر مخاطبان و مشتریان را به خود جلب کنند. مجموعه رفوگران به حق رفوگری در تهرانپارس است که افزون بر کاربرد تکنولوژی‌های جدید و به روز شدن، به دلیل تجربه و استفاده از کادری مجرب که هر یک در عرصه مرمت قالی صاحب سبک و تحربه می‌باشد، از اندک مجموعه‌های تخصصی است که قادر به ارائه خدمات با برترین و مطلوب‌ترین کیفیت می‌باشد.

ارائه خدمات رفوگری آن هم با بالاترین و مطلوب کیفیت‌ترین در شرق تهران توسط کارگاه‌های محدودی ارائه می‌شود و این به نوعی از محدودیت‌های این منطقه به شمار می‌آید. در این میان مسئولان و کادر تخصصی مجموعه رفوگری قالی رفوگران با اندیشه حفظ رضایت مشتری، سعی در ارائه برترین و بالاترین خدمات مرمت قالی‌های ابریشمی، پشمی، ریز بافت و درشت بافت، گلیم و گبه را برای ساکنان شرق تهران و به طوری انحصاری تهرانپارس دارد.

مرمتی بی‌مانند را در رفوگران تجربه کنید

مسئولان این مجموعه برای کسب رضایت شما مشتری عزیز ترفندها و تکنولوژی‌های نوینی را به کار بسته‌اند. یکی از این ترفندها استفاده از سایت اینترنتی اختصاصی این مجموعه است. سایت مجموعه رفوگران به آدرس rofoogaran.com افزون بر امکان ثبت سفارش اینترنتی، دارای مجموعه‌ای از مقالات آموزشی است که بهترین شیوه‌های نگهداری فرش دستباف، آسیب‌های موجود و رفع اولیه برخی از اسیب‌ها را آموزش داده است.

مجموعه رفوگری قالی رفوگران قادر است در کوتاه‌ترین فرش‌های معیوب شما ساکنان محترم تهرانپارس را تحویل گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن این اسیب‌ها را رفع کرده و ان‌ها را مجدداً به صاحبان آن بازگرداند. اما نیاز به توضیح است که این سرعت هیچگاه نباید فدای کیفیت شود. بدین دلیل مسئولان این سیستم کوتاه‌ترین زمان را همراه با بالاترین کیفیت شعار خود قرار داده‌اند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید