در سال‌های اخیر تعداد بسیار زیادی کارگاه و مجموعه‌های قالیشویی در تهران و در نگاهی جامع‌تر در سطح کشور راه‌اندازی شده است که هر یک فعالیت گاه گسترده و گاه کوچک داشته و به نوعی هر یک مشتریان و مخاطبانی برای مجموعه خود فراهم آوردند. اگر چه برخی از آنان به دلایلی همانند عدم مقرون به صرفه بودن پس از مدتی از فعالیت بازمانده و ناخودآگاه تعطیل می‌شوند.

کثرت کارگاه‌های قالیشویی باعث شده تا کیفیت ارائه شده متفاوت باشد.

وجود کثرت کارگاه‌های قالیشویی در سال‌های اخیر باعث شده تا کیفیت‌های ارائه شده از سوی این مجموعه‌ها بسیار متفاوت باشد و مشتریان نتوانند به درستی و به دقت عالی‌ترین قالیشویی را تشخیص دهند و با نوع خدمات، شیوه شست‌وشو و فرآیند آشنا شوند. در حالی که این امر، بدیهی بوده و یکی از ملزومات کسب اعتماد طرفین مبادله می‌باشد.

کسب اعتماد دو طرفه، یکی از اصول و مبناهایی است که مسئولان مجموعه قالیشویی رفوگران آن را محوریت کار خود قرار داده‌اند و سعی دارند مجموعه خود را به یکی از عالی‌ترین قالیشویی‌ها تبدیل کنند. منظور از عالی‌ترین قالیشویی مجموعه‌ای است که بتواند به تمامی شیوه‌های ارتباطی در دسترس بوده و مشتری بتواند به طرق مختلف بتواند سفارش خود را به ثبت رساند. مجموعه رفوگران با برخورداری از وب سایت اینترنتی، شماره‌های تماس و سامانه پیامکی قادر است به تمام شیوه‌های ارتباطی با مخاطب در ارتباط بوده و سفارش‌های آنان را دریافت کند.

از دیگر معیارهایی که یک مجموعه را به عالی‌ترین قالیشویی تبدیل می‌کند، مدت زمان کل فرآیند قالیشویی از آغاز ثبت سفارش تا تحویل مجدد قالی به صاحبان آن می‌باشد. مجموعه رفوگران با دارا بودن کادر متعدد، سفارش، دریافت قالی، شست‌وشو و بازپس دهی فرش را به صاحبانش، قادر است در کم‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

مهم‌ترین معیار شست‌وشوی قالی می‌باشد. مجموعه رفوگران با به خدمت گرفتن استادکاران و متخصصان مجرب، قادر است بهترین نسخه شست‌وشو را برای هر فرش به کار گیرد تا در عین حال که قدرت شویندگی به بیش‌ترین میزان می‌رسد، آسیب ناشی از شست‌وشو به کمترین حد و در مقابل جلای ظاهری فرش به حد اعلا ممکن برسد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید