قالیشویی یکی از نیازهای مردم و ساکنان شهری است.

قرن بیست و یکم و به طور کلی‌تر جامعه فعلی مقارن با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات است. این عامل باعث شده تا با افزایش استفاده از اینترنت در زندگی روزمره افراد، سطح دسترسی انسان‌ها به یکدیگر سهل‌تر و در نتیجه میزان ارتباط بیش‌تر شده است. افزایش دسترسی اینترنت و تمایل افراد به استفاده از این ابزار نوین، باعث شده تا یوهان مک لوهان، نظریه‌پرداز و فیلسوف، اصطلاح دهکده جهانی را در توصیف وضعیت کنونی جهان استفاده کند.

اهمیت روزافزون اینترنت و کاربرد آن توسط افراد مختلف، باعث شده تا صاحبان مشاغل از اینترنت برای توسعه مشاغل و حرفه خود استفاده کنند.

بدین دلیل در سال‌ها و روزهای اخیر شاهد آن هستیم که سایت‌های گوناگونی در سطح کشور راه‌اندازی شده است. در میان این مشاغل کارگاه‌های مرتبط با فرش نیز به راه‌اندازی سایت‌های گوناگونی در زمینه‌های تجارت این صنعت اقدام کنند. یکی از حرفه‌های وابسته به صنعت فرش، قالیشویی است که به نوعی نیاز بسیاری از صاحبان فرش می‌باشد.

برخی از کارگاه‌های قالیشویی امروزه اقدام به راه‌اندازی سایت کرده‌اند.

اما در مواردی مشاهده می‌شود که سایت این کارگاه‌ها، فعال نبوده و در بسیاری از موارد فاقد مدیریت صحیح و به هنگام می‌باشد. این عامل باعث ابهام، سردرگمی و در اغلب موارد باعث نارضایتی مخاطبان و در نتیجه دفع آنان می‌شود. به عبارت دیگر در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود سایت برای کارگاه‌های قالیشویی تأثیر منفی و عکس بر جذب مخاطب داشته و به نوعی دافع به شمار می‌آید. بدین دلیل مدیریت سایت چنین کارگاه‌هایی ضروری بوده و باید به افراد کاردان سپرده شود. یکی از این سایت‌ها مجموعه قالیشویی رفوگران است. این مجموعه با برخورداری از کادر مجرب در مدیریت سایت، قادر بوده علاوه بر ارائه محتوای آموزشی، سفارش مشتریان را به صورت آنلاین و اینترنتی دریافت کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌ها را از صاحبان آن تحویل و پس از شست‌وشو، مجددا قالی‌ها را به آن‌ها بازگرداند.

قطعاً رفوگران قوی‌ترین مجموعه قالیشویی آنلاین در تهران است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید