هنگامی که یک صنعت مورد توجه قرار می‌گیرد و در اصطلاح روی بورس می‌افتد، بسیاری از افراد ناکارآمد و مبتدی که این فضا را سود آور می‌پندارند، وارد فضای رقابت شده و در مواردی با تبلیغات بسیار از جو ایجاد شده سوءاستفاده می‌کنند. از جمله این حرفه‌ها می‌توان قالیشویی را مثال زد. شست‌وشوی قالی در سال‌های اخیر صنعتی رو به رشد بوده که بسیاری از افراد در این حرفه فعال بوده و روزانه بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. این حرفه در سال‌های اخیر از قاعده مذکور مستثنی نبوده و افراد مبتدی بسیاری وارد این حرفه شده‌اند. این افراد با راحت پنداشتن این حرفه و از سویی دیگر در پی کسب درآمد، اقدام به تأسیس کارگاه کرده و با تبلیغات متعدد در پی جذب مشتری بر می‌آیند.

پیش از تحویل قالی به مجموعه‌های قالیشویی باید از تخصص و تجارب آن‌ها اطمینان حاصل کرد.

 

این گروه از افراد به سبب تجربه پایین در موارد بسیاری متحمل مشکل‌های عدیده، خسارات و در موارد بسیاری پس از مدتی ورشکستگی و با تعطیلی کامل کارگاه‌هایشان روبرو خواهند شد. دلیل این شکست قطعا عدم تجربه کافی و ناتوانی در شست‌وشوی صحیح قالی خواهد بود که در مواردی موجب آسیب فیزیکی به قالی و ناتوانی در رفع کامل آلودگی‌ها می‌باشد.

ایجاد آسیب فیزیکی به فرش از مواردی است که عموماً در کارگاه‌های قالیشویی افراد ناکارآمد و مبتدی بوجود می‌آید و این عامل باعث ایجاد مشکلات متعددی می‌شود. از این‌رو توصیه می‌شود که صاحبان قالی، برای تحویل فرش به کارگاه‌های قالیشویی از تخصص کامل این کارگاه‌ها و استادکارانشان اطلاع کامل کسب کنند تا با این عمل علاوه بر شست‌وشوی کامل قالی و کسب رضایت خود، زمینه فعال ماندن متخصصان این حرفه را فراهم آورند. یکی از این مجموعه‌های تخصصی قالیشویی رفوگران است.

قالیشویی رفوگران، با محوریت قرار دادن رضایت مشتری و به همراه داشتن کادری مجرب،

قادر به ارائه خدمات گوناگون قالیشویی است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید