قالیشویی در آرژانتین، یکی از نیازهای ساکنان این منطقه است. البته نیاز به توضیح است که آرژانتین یکی از نقاط و میدان‌های بزرگ تهران است که در ناحیه شرقی و شمال شرقی این شهر قرار گرفته است. میدان آرژانتین به خیابان‌های بزرگی همانند آفریقا، بهاران، بخارست، الوند و بیهقی می‌رسد. در نزدیکی میدان آرژانتین، ترمینال آرژانتین قرار دارد که جایگاه حائز اهمیتی در تردد مسافران برای عبور و مرور به شهرهای دیگر دارد.

برترین قالیشویی در آرژانتین، مجموعه رفوگران با برخورداری از کادر مجرب و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها است.

افزون بر این چندین مرکز خرید همانند مرکز خرید آفریقا و بوتیک و همچنین بیمارستان فوق تخصصی کسری دلیلی بر رونق این منطقه شده است. گستردگی و بزرگی میدان و خیابان آرژانتین و خیابان‌های مجاور باعث شده تا زندگی در این خیابان جاری و ساری باشد و افراد کثیری در قالب مسکونی، اداری و تجاری ساکن این منطقه باشند. بدین دلیل مشاغل و حرفه‌های گوناگونی در این منطقه راه‌اندازی شده است که یکی از این مشاغل خدمات ترمیمی و شستشوی فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، گبه، پچ وی، پچ ورک و انواع دستبافته‌های سنتی و ماشینی گوناگون می‌باشد.

از آنجایی که امروزه به جرأت در تمامی محیط‌های با هر نوع کاربردی کفپوشی وجود دارد، شستشوی آن‌ها ضروری و الزامی است. اما از آنجایی که با افزایش تراکم جمعیت، فرهنگ آپارتمان نشینی و ساخت آپارتمان‌های چندین طبقه رواج یافته، امکان شستشوی فرش توسط افراد به ندرت وجود دارد.

لذا در سال‌های اخیر بسیاری از افراد به ارائه سفارش به قالیشویی‌ها و دریافت خدمات از این کارگاه‌ها تمایل نشان می‌دهند. اما از آنجایی که امروزه بر تعداد کارگاه‌های قالیشویی افزوده شده است، نوع و نحوه ارائه خدمات امری حائز اهمیت و اصلی اساسی به شمار می‌آید.

کارگاه قالیشویی رفوگران، یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های قالیشویی در تهران است که با برخورداری از سی شعبه در سطح تهران قادر به ارائه برترین و بهترین خدمات در سطح تهران می‌باشد. منظور از برترین و بهترین خدمات، شستشوی فرش در سریع‌ترین زمان ممکن با حفظ کیفیت می‌باشد. کیفیتی که باعث رفع تمام لکه‌ها از سطح قالی شده و در نهایت منجر به تمیزی و ظاهری بی‌نظیر برای فرش شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید