قالیشویی در ازگل امروزه راه‌اندازی شده است . ازگل یکی از مناطق تهران، واقع در شمال شرقی این شهر است. ازگل در هفت کیلومتری منطقه تجریش قرار دارد. این شهر از شمال به شهرک شهید محلاتی، از جنوب به لویزان، از غرب به دارآباد و از شرق به لویزان ختم می‌شود. در این منطقه حرفه‌ها و مشاغل متنوع و متعددی در قالب پاساژها، مغازه‌ها، دفاتر و فضاهای تجاری و اداری راه‌اندازی شده است.

یکی از مشاغل فعال در ازگل که سابقه‌ای بیست ساله در این منطقه دارد، مجموعه قالیشویی رفوگران است. این مجموعه را می‌توان برترین و بهترین کارگاه قالیشویی نه تنها در سطح ازگل بلکه در سطح تهران و حتی کلی‌تر ایران برشمرد. دلیل چنین ادعایی را می‌توان مدیریت ممتاز، در کنار بکارگیری از تیمی مجرب و حرفه دانست که قادرند انواع فرش‌ها اعم از دستباف، ماشینی، گلیم، گبه و هر نوع کفپوش دیگر را به بهترین نوع ممکن و بالانرین کیفیت مورد شستشو قرار داده تا در عین حال آسیبی به فرش وارد نشده و در عین حال بسیاری از آلودگی و کثیفی ظاهری فرش برطرف شده و ظاهری تمیز و حتی جدید یابد.

قالیشویی رفوگران، یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های قالیشویی نه در سطح تهران، بلکه ایران است.

قالیشویی رفوگران افزون بر موارد فوق از مزایای دیگری نیز برخوردار است که از این جمله می‌توان وجود سایت اختصاصی  rofoogaran.com، شماره تماس ۷۷۷۸۵۰۰۰ و ۷۷۷۸۴۰۰۰ همچنین سامانه پیامکی ۲۰۳۰۸۴۰۰۰۰ و ۲۰۳۰۸۵۰۰۰ که باعث می‌شود تا فرآیند ثبت و دریافت سفارشات شما ساکنان محترم منطقه ازگل توسط سفیران مجموعه قالیشویی رفوگران تسریع شده و در کم‌ترین زمان ممکن انجام شود.

پس از دریافت کفپوش‌ها و قالی‌های شما، فرش‌ها به سرعت به کارگاه قالیشویی رفوگران منتقل شده و توسط استادکاران مجرب معاینه فنی می‌شود و سپس نسخه‌ای انحصاری و مختص به فرش ارائه می‌شود تا شستشوی فرش با بالاترین راندمان و در عین حال کم‌ترین اسیب شسته شود. هدیه مجموعه قالیشویی رفوگران به شما ساکنان محترم منطقه ازگل، حس تازگی و نو شدن فرش‌هایی است که ظاهری مات پیدا کرده و حتی جذابیت اولیه خود را از دست داده‌اند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید