تهران، پایتخت ایران با وسعت تقریبی ۷۳۰ هزار کیلومتر مربع می‌باشد. از این‌رو دارای محل‌های و مناطق گوناگونی است که هر یک در چهار جهت شرفی، غربی، شمالی و جنوبی ایران نیز قرار دارد. در هر یک از این مناطق در چهار جهت مذکور دارای بزرگراه‌ها، خیابان‌ها و کوچه‌های متعددی است که عموم آن‌ها به سبب برخورداری از تراکم بالای جمعیت دارای ازدحام، تجمع و آمد و شد و بالایی می‌باشد. یکی از میدان‌هایی که در شرق تهران قرار دارد، میدان امامت است.

برای شستشوی فرش خود با مجهزترین قالیشویی در امامت، قالیشویی رفوگران تماس گیرید

میدان امامت یکی از میدان‌های پرازدحام در شرق تهران است. میدان امامت در مسیر خود از خیابان دکتر آیت جنوبی آغاز و از خیابان امامت، خیابان دماوند، خیابان فرهاد، مسیل منوچهری گذر کرده و در نهایت به خیابان سی متری نیروی هوایی به پایان می‌رسد. مجموعه رفوگران با تأسیس شعبه‌ای در این منطقه اقدام به ارائه خدمات برتر به ساکنان محترم ساکنین میدان و خیابان امامت کرده است.

منظور از خدمات برتر، ارائه خدمات شستشوی قالی با بالاترین کیفیت می‌باشد. در این راستا مدیریت مجموعه قالیشویی رفوگران اقدام به راه‌اندازی سایت فعال  Rofoogaran.com کرده است.

قالیشویی در امامت، قالیشویی رفوگران است.

در این سایت افزون بر مقالات آموزشی، سامانه‌ای در دسترس تمام افراد  قرار دارد تا شما ساکنان این منطقه از طریق این سایت سفارش خود را به ثبت برسانید. پس از ثبت سفارش از طریق این سامانه، سفیران مجموعه قالیشویی رفوگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزد شما مراجعه کرده و فرش را برای انجام شستشوی از شما تحویل گرفته و به کارگاه تخصصی رفوگران انتقال می‌دهند. در آنجا هر فرش پس از بازرسی کامل فنی، توسط متخصص امر مورد شستشو قرار می‌گیرد تا راندمان شستشو به حداکثر رسیده و در عین حال آسیب فنی به فرش در کم‎‌ترین میزان باشد. پس از آن فرش توسط سفیران ما نزد صاحبان بازگردانده می‌شود. این فرآیند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در عین حال نازل‌ترین هزینه به انجام می‌رسد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید