قالیشویی در بلوار پروین متعدد است. اما در میان این مجموعه‌های، کارخانه قالیشویی رفوگران به سبب برخورداری از کادری مجرب و حرفه‌ای قادر به ارائه خدمات مطلوب می‌باشد. امروزه کارخانه‌های قالیشویی متعددی در سطح تهران راه‌اندازی شده است. اما این کارخانه‌ها سوای آن که چه کیفیتی را به چه هزینه‌ای ارائه می‌دهند، از محدودیت‌های گوناگونی برخوردار می‌باشند. یکی از مهم‌ترین محدودیت‌های مذکور آن است که این کارخانه‌های قالیشویی تنها یک شعبه داشته و فاقد شعب متعدد در سطح تهران می‌باشد. این عامل از یک سو و وسعت جغرافیایی شهر تهران از سوی دیگر باعث شده تا بسیاری از کارخانه‌های قالیشویی در ارائه خدمات گوناگون دارای محدودیت‌های گوناگونی به سفارش دهندگان باشند. از جمله این محدودیت‌ها عدم ارائه خدمات در گوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد. افزایش زمان ارائه خدمات خود نارضایتی‌های متعددی را در پی دارد و خود باعث بروز مشکلاتی عدیده‌ای می‌شود.

برترین قالیشویی در بلوار پروین، مجموعه قالیشویی رفوگران است

یکی از معدود کارگاه‌های قالیشویی که در سطح تهران دارای شعب متعدد و کثیری می‌باشد، کارگاه قالیشویی رفوگران است. این کارگاه قالیشویی به سبب برخورداری از شعب متعدد در سطح تهران قادر است تا بهترین خدمات خود را در کم‌ترین زمان ممکن به مشتریان خود و متقاضیان این خدمات ارائه دهد. یکی از شعب قالیشویی رفوگران، در بلوار پروین قرار دارد. بلوار پروین در تهرانپارس قرار دارد. آدرس این بلوار در تهرانپارس عبارت از فلکه اول تهرانپارس، خیابان حجربن عدی، فلکه سوم تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی تهرانپارس، میدان پروین، خیابان بلوار شاهد جنوب، بلوار پروین غربی می‌باشد.

پس از شست‌وشوی فرش توسط مجموعه قالیشویی رفوگران، از ظاهر قالی خود شگفت زده شوید.

 

کارخانه قالیشویی رفوگران به سبب برخورداری از کادر تخصصی و استادکاران حرفه‌ای در زمینه شست‌وشوی قالی، قادر به ارائه برترین خدمات نظیر طلاشور، چای شور، کهنه شور و براق شور کردن انواع کفپوش‌های نساجی همانند فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم و گبه می‌باشد. برای ارائه سفارش، ساکنین بلوار پروین تهرانپارس می‌توانند به طرق و شیوه‌های گوناگونی با کارشناسان مجموعه رفوگران ارتباط برقرار کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌ها را پس از شست‌وشویی عالی و بینظیر مجددا تحویل گرفته و از تغییر مجدد ظاهر قالی خود شگفت زده شوند. یکی از راه‌های ارتباطی ساکنان بلوار پروین با کارشناسان مجموعه رفوگران و ثبت سفارش، سایت رفوگران به آدرس Rofoogaran.com است که علاوه بر امکان سفارش، به سبب برخورداری از مجموعه مقالات آموزشی، زمینه نگهداری صحیح انواع فرش را آموزش می‌دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید