برترین قالیشویی در تخت طاووس، قالیشویی رفوگران است که به نیازهای ساکنان این منطقه پاسخ داده است. یکی از خیابان‌های مرکزی و پر تردد در شهر تهران، خیابان تخت طاووس است که امروزه با نام خیابان شهید مرتضی مطهری شناخته می‌شود. این خیابان جهتی یک طرفه داشته و از سمت شرق به غرب جریان دارد که سمت شرق آن بزرگراه شهید صیاد شیرازی و انتهای غربی آن به بزرگ‌ترین خیابان تهران یعنی چهار راه ولیعصر منتهی می‌شود.

خیابان شهید مرتضی مطهری که در میان جامعه با نام تخت طاووس شناخته می‌شود، از بزرگی و وسعت برخوردار است. بدین سبب در مسیر خیابان شهید مرتضی مطهری، خیابان‎‌های بزرگ دیگری همانند خیابان میرزای شیرازی، قائم مقام فراهانی، خیابان میرعماد، خیابان شهید مفتح، خیابان سهروردی، خیابان شریعتی، بزرگراه صیاد شیرازی و بزرگراه مدرس در میان این خیابان قرار دارد.

لذا با توجه به گستردگی این خیابان بزرگ، مرکزیت آن در میان شهر تهران و وجود بیمارستان‌ها و مراکز خرید، شغل‌ها و حرفه‌های گوناگونی در این خیابان مشغول به فعالیت می‌باشند که برخی از آن‌ها اقدام به راه‌اندازی شعبه و برخی دیگر با دفتر مرکزی تجارت خود را ادامه می‌دهند.

یکی از مشاغلی که دارای شعبه‌های متعددی در چهار جهت غرب، شرق، شمال و جنوب تهران می‌باشد، مجموعه تخصصی قالیشویی رفوگران است. قالیشویی رفوگران با استفاده از تعداد بی‌شماری استاد مجرب در زمینه شستشوی قالی، آماده شستشوی فرش‌های شما مشتریان عزیز است.

برتری قالیشویی در تخت طاووس، مجموعه رفوگران با کادری مجرب است.

فرش‌هایی از انواع و اقسام متفاوت دستباف، فرش ماشینی، گلیم، گبه، دستبافته‌های بدون پرز و پرزدار، پچ‌ورک‌ها و حتی منسوجات ظریف می‌باشد. مجموعه قالیشویی رفوگران با به کارگیری بهترین مواد شوینده، استفاده از مجرب‌ترین اساتید شستشوی قالی و برترین شیوه‌های شستشوی فرش حاضر است فرش شما را با بیش‌ترین راندمان مورد شستشو قرار داده و در عین حال کم‌ترین آسیب را به فرش‌های شما وارد کند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید