قالیشویی در تهرانسر یکی از شعب رفوگران است. یکی از نقاطی که مجموعه رفوگران در آن اقدام به راه‌اندازی و تأسیس شعبه کرده است، تهرانسر در غرب تهران می‌باشد. به طور کلی تهران، به دلیل وسعت و گستردگی جغرافیایی، از چهار جهت اصلی شمال، جنوب، شرق و غرب تشکیل می‌شود. هر یک از جهات مختلف دارای نقاط، سراها، محله‌ها و خیابان‌های متعددی و گوناگونی است. یکی از مناطق و محله‌های غرب تهران، تهرانسر است.

این محله از شمال به بزرگراه شهید لشکری، از جنوب به بزرگراه فتح، از غرب به بزرگراه آزادگان و از شرق به فرودگاه مهرآباد منتهی می‌شود. تهرانسر خود از وسعت برخورداری بوده و به چهار قسمت تهرانسر اصلی، تهرانسر شرقی، تهرانسر غربی و تهرانسر شمالی تقسیم می‌شود.

این محله در حال حاضر براساس تقسیمات شهرداری تهران در منطقه ۲۱ شهرداری قرار دارد. همچنین نتایج آخرین سرشماری نشان می‌دهد که این منطقه دارای جمعیتی بیش از چهار صد هزار نفر بوده و به علت وجود امکانات رفاهی بی‌شمار و هوای نسبتا پاک به یکی از نقاط مهاجر پذیر بدل گشته است. در این منطقه مساجد (مسجد جامع، مسجد الغدیر و …)، مراکز تفریحی (پارک نرگس، پارک سه گوش، استخر رحیمیان و …)، فروشگاه‌ها (فروشگاه کوروش و …)، درمانگاه‌های متعدد (درمانگاه صاحب کوثر، درمانگاه شهید صنیع خانی و …) و مراکز فرهنگی متعددی وجود دارد.

با این وجود رفوگران با تأسیس و راه‌اندازی شعبه، در پی رفع نیاز مردم و ارائه برترین کیفیت خدمات به شما مشتریان عزیز ساکن منطقه تهرانسر می‌باشد.

برای ارسال سفارش به مجموعه رفوگران، از طریق سایت اینترنتی rofoogaran.com مراجعه کرده و یا با تلفن‌های مستقیم مجموعه رفوگران تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفیران مجموعه قالیشویی رفوگران، فرش‌ها را از شما تحویل گرفته و طی مدت زمان کوتاهی فرش را به شما تحویل دهند. با سفارش به مجموعه رفوگران، شستشوی واقعی فرش را تجربه کرده و ظاهر فرشتان را به نمای نخست آن بازگردانید.

مجموعه قالیشویی رفوگران، برترین قالیشویی در تهرانسر در هر لحظه آماده ارائه خدمات است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید