تهران به عنوان پایتخت ایران نخستین کلانشهر ایران به شمار می‌آید که از حیث وسعت جغرافیایی و همچنین ساکنان موجود در آن در زمره نخستین شهر ایران به شمار می‌آید. بدین معنی که دارای بیش‌ترین میزان وسعت جغرافیایی و همچنین بیش‌ترین تراکم جمعیت را در خود جای داده است. بدین دلیل در تهران به مناطق گوناگونی تقسیم می‌شود که هر یک در چهار جهت شمال، جنوب، غرب و شرق تهران جای دارد. یکی از مناطقی که در شرق تهران جای دارد، تهرانپارس است.

برای ثبت سفارس به برترین مجموعه قالیشویی در تهرانپارس جنوبی با ما تماس بگیرید.

تهرانپارس نام یکی از مناطق بزرگ تهران و پایتخت ایران است. تهرانپارس به طور کلی براساس تقسیمات شهرداری تهران در منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته است. این منطقه از شرق به بلوار شاهد که با نام بلوار پروین نیز شناخته می‌شود، از غرب به بزرگراه شهید باقری، از شمال به بزرگراه شهید زین‌الدین و از جنوب به خیابان دماوند ختم می‌شود. از آنجایی که بلوار اصلی تهرانپارس یک خیابانی است که از شمال به جنوب جریان دارد، به طور کلی این خیابان به چهار بخش شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تقسیم می‌شود.

هر یک از چهار منطقه مذکور دارای خیابان‌ها، کوچه‌ها و سراهای متعددی است که درون هر یک سه بافت مسکونی، اداری و تجاری وجود دارد. در این میان تهرانپارس جنوبی دارای سکنه بوده و خانه‌های بسیاری در این محله وجود دارد. از انجایی که به طور قطع در خانه‌های این منطقه همانند دیگر مناطق شهر و کشور دارای کفپوش‌های پرزدار همانند فرش ماشینی، دستباف، گبه و انواع دیگر می‌باشند، شستشوی آن امری ضروری است.

مجموعه قالیشویی رفوگران با مزایای متعدد، قالی شما را به فرشی نو و غیر منتظره تبدیل می‎کند.

در پی رفع این نیاز، مجموعه قالیشویی رفوگران اقدام به راه‌اندازی یک شعبه در تهرانپارس جنوبی کرده است تا نیازهای ساکنین این منطقه را برطرف کرده و بهترین خدمات ممکن را به ساکنان تهرانپارس جنوبی ارائه دهند. استفاده از بهترین مواد شوینده، استفاده از کادری مجرب و تخصصی و به کارگیری بهترین و آخرین تجهیزات به روز باعث شده تا این مجموعه به برترین قالیشویی در تهرانپارس جنوبی تبدیل شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید