قالیشویی رفوگران یکی از برجسته‌ترین قالیشویی در تهرانپارس شمالی به شمار می‌آید. تهران به سبب وسعت جغرافیایی در زمره شهرهای پرجمعیت آسیا و جهان به شمار می‌آید و به چهار جهت اصلی شمالی، جنوبی، غربی و شرقی تقسیم می‌شود. یکی از محدوده‌های موجود در شرق تهران، تهرانپارس است که به خیابان‌ها، مناطق و محله‌های گوناگونی قابل تقسیم است. تهرانپارس خود به سبب وسعت و گستردگی جغرفیایی به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود.

مجموعه رفوگران یکی از برترین قالیشویی در تهرانپارس شمالی به شمار می‎آید.

منطقه تهرانپارس شمالی به طور متوسط دارای خیابان‌ها و مناطقی همانند اتوبان شهید زین‌الدین، بزرگراه شهید باقری ارتباط دارد و به سبب وسیع بودن با بزرگراه امام علی (ع) و بزرگراه رسالت در ارتباط است. این عامل باعث می‌شود، تا تهرانپارس شمالی به یکی از بزرگ‌ترین و اصیل‌ترین مناطق تهران به شمار آید. خیابان تهرانپارس شمالی به سبب وسعت این خیابان، مناطق و مساکن مسکونی و اداری متعددی در جوار این خیابان وجود دارند که هر یک نیازها و خواسته‌های گوناگونی دارد.

رفع این نیازها عاملی برای راه‌اندازی کسب و کارهای گوناگون می‌باشد. بی‌شک یکی از نیازهای ساکنان این منطقه، شست‌وشوی قالی و کفپوش‌های گوناگون اعم از فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، پچ وی، گبه و سایر کف‌پوش‌های گوناگون می‌باشد. در این منطقه مجموعه قالیشویی رفوگران اقدام به راه‌اندازی و تأسیس شعبه کرده است تا بتواند بهترین خدمات شستشوی قالی را به شما ساکنین محترم محله تهرانپارس شمالی ارائه دهد.

برترین خدمات را از رفوگران بخواهید

مجموعه قالیشویی رفوگران آماده است تا خدمات شستشوی انواع قالی و کفپوش نساجی را با بالاترین کیفیت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در عین حال نازل‌ترین بها ارائه دهد. برای دریافت خدمات از مجموعه رفوگران می‌توانید در وهله نخست به سایت مجموعه رفوگران مراجعه کرده و در صفحه نخست سفارش خود را به ثبت رسانید. پس از ثبت سفارش، سفیران مجموعه رفوگران در کوتاه‌ترین زمان به خدمت شما می‌رسند تا فرش را جهت شستشو به کارخانه رفوگران انتقال دهند. این مجموعه پس از شستشوی فرش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، فرش را نزدتان بازمی‌گردانند تا از ظاهر جدید قالی خود شگفت زده شده و نام رفوگران را به یاد بسپارید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید