قالیشویی در تهران نو از نیازهای ساکنان این منطقه است. پایتخت ایران به سبب برخورداری از نقاط و نواحی چفرافیایی گوناگ، دارای نقای و نواحی متعددی است. یکی از مناطق پر تراکم در شرق تهران منطقه‌ای با عنوان تهران نو است. تهران نو در منطقه سیزده شهر تهران قرار دارد. منطقه تهران نو از قسمت شمال به نارمک و تهرانپارس، از ناحیه جنوبی به خیابان پیروزی و دوشان تپه، از غرب به نیروی هوایی و قاسم آباد تهران نو و از شرق به تهرانپارس و کوی زینبیه ختم می‌شود. این منطقه دارای خیابان‌های متعددی با پیشوند مهر نام‌گذاری شده و مهم‌ترین آن‌ها شامل مهرافروز، مهربار، مهرپرور و مهرآگین است. همچنین مهم‌ترین میدان‌های موجود در این منطقه میدان آشتیانی، میدان چایچی، فلکه لوزی، میدان امامت و میدان اطلاعات، میدان چایچی، فلکه لوزی و میدان امامت، که پیش‌تر با نام میدان وثوق شناخته می‌شود، نام دارد.

مهم نیست که چه فرشی دارید، مهم آن است که شست‌وشوی آن کار هر مجموعه‌ای نیست
قالیشویی رفوگران با برخورداری از کادری مجرب و حرفه‌ای قادر به شست‌وشوی فرش‌های گوناگون است

این منطقه به سبب برخورداری از مناطق مهم و حائز اهمیت نظیر سینما ماندانا، اداره کل دارایی شرق تهرانن، ادارهکل شهرسازی استان تهران، ستاد مشترک سپاه تهران، بازار خرید بلال حبشی، کارخانه جوراب بافی، هنرستان فنی نمونه پایگاه انقلاب و هنرستان سپاه تهران و مرکز علوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، به یکی از مهم‌ترین و پرجمعیت‌ترین شرق تهران بدل شده است. تراکم بالای جمعیت در این منطقه باعث شده تا مشاغل گوناگونی در این نقطه راه‌اندازی شده و روزانه بر تعداد آن‌ها افزوده شود. یکی از این مشاغل که به تازگی مورد استقبال روزافزون قرار گرفته، قالیشویی می‌باشد. یکی از برترین کارخانه‌های قالیشویی در تهران نو، مجموعه قالیشویی رفوگران است. این مجموعه با دارا بودن کار مدیریتی و اجرایی (قالیشویی) قادر است بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

ارائه چنین خدماتی با مطلوب‌ترین کیفیت و نازل‌ترین هزینه، از کارخانه‌های قالیشویی در تهران نو میسر است که مجموعه قالیشویی رفوگران با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه‌ای این مهم را محقق کرده و آماده ارائه بهترین و مطلوب‌ترین خدمات به شما عزیزان و صاحبان قالی می‌باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید