یکی از خیابان‌های پر رونق شهر تهران، خیابان خواجه عبدالله انصاری است که به دلیل حجم بالای آمد و شد، در ساعاتی از روز دارای ترافیک سنگین بوده و در ساعاتی دیگر دارای مسیر تردد روان می‌باشد. این خیابان از میانه خیابان شریعتی آغاز شده و در نهایت در محدوده خیابان بنی هاشم به اتمام می‌رسد.

مجموعه رفوگران یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در سطح تهران است.

سهولت دسترسی این خیابان به خیابان غفاری، تیسفون، میدان خواجه عبدالله انصاری، اتوبان صیاد شیرازی (شمال و جنوب)، بنی هاشم و همچنین مناطق مجاور باعث شده تا افزون بر ساکنان دائمی این خیابان، روزانه فوج عظیمی از جمعیت از خیابان خواجه عبدالله انصاری رهسپار سایر مناطق و خیابان‌های مجاور شوند. این عامل باعث شده تا این خیابان علاوه بر بافت مسکونی به یکی از خیابان‌های تجاری و اداری تبدیل شده و کسب و کارهای گوناگونی در این منطقه با رشدی سریع آغاز به فعالیت کرده و یا بر توسعه فعالیت خود اقدام کنند.

از جمله این مشاغل، مجموعه قالیشویی رفوگران است که با همت و تدبیر مدیران و مسئولان آن بیش از پنجاه شعبه در سراسر تهران داشته و قادر به ارائه برتری خدمات قالیشویی به شما ساکنان محترم خیابان خواجه عبدالله انصاری و خیابان‌ها و مناطق مجاور می‌باشد. منظور از برترین خدمات قالیشویی در وهله نخست، حضور کادری مجرب در حوزه قالیشویی می‌باشد که هر یک استادی در این عرصه به شمار آمده و قادرند شیوه‌های شستشوی فرش‌ها را از یکدیگر تفکیک کرده و هر فرش را بنابر جنس آن مورد شستشو قرار دهند.

از دیگر مزایایی مجموعه و کارگاه‌های قالیشویی رفوگران سرعت این مجموعه در ارائه خدمات است. بدین ترتیب که پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری عزیز که از طریق تماس تلفنی و یا سایت اختصاصی Rofoogaran.com به انجام خواهد رسید، سفیران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کرده، فرش‌ها را در نهایت دقت به کارگاه فوق مجهز قالیشویی رفوگران منتقل کرده و پس از یک شستشوی مناسب که با بهترین مواد شوینده انجام خواهد شد، فرش‌ها را مجدداً به شما تحویل می‌دهند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید