قالیشویی در دلاوران متعدد بوده و کثیر است. اما تهران به دلیل وسعت جغرافیایی کثیری که دارد، دارای اتوبان‌ها، خیابان‌ها و کوچه‌های متعددی و حتی می‌توان گفت بی‌شماری است. یکی از خیابان‌های نسبتاً بزرگ و حائز اهمیت که در شرق تهران قرار دارد، خیابان دلاوران است. این خیابان، از خیابان‌های بزرگ و طویل استان تهران است که مناطق مسکونی و متعدد گوناگونی را به یکدیگر متصل کرده و جریان را در آن‌ها جاری و ساری می‌کند.

خیابان دلاوران از میانه خیابان اردیبهش آغاز شده و از خیابان‌های سراج، تکاوران و آزادگان عبور کرده و در نهایت در میدان الغدیر به پایان می‌رسد. دلیل اهمیت دلاوران آن است که این خیابان دسترسی به نقاط اداری، تجاری، مسکونی و حتی تفریحی را برای ساکنان این منطقه تسهیل کرده و به نوعی شاهراهی برای ساکنان مردم این منطقه به شمار می‌آید.

قالیشویی رفوگران، یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در دلاوران است.

پیرامون این خیابان یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های تهران، یعنی دانشگاه علم و صنعت قرار دارد. اما افزون بر این، خیابان دلاوران با سرزمین رویایی لیلی‌پوت، مرکز خرید آی فیتنس و محله‌هایی همانند نارمک و اوقاف و اتوبان‌های رسالت، زین‌الدین و شهید باقری همجوار است.

وجود مجاورت خیابان مذکور با نقاط و خیابان‌های گوناگون باعث شده تا رفت و شد در این خیابان بسیار بوده و به یکی از پرازدحام‌ترین خیابان‌های شرق و به طور کلی استان تهران تبدیل شود. وجود این ازدحام باعث شده تا در این خیابان، مشاغل و حرفه‌های گوناگونی راه‌اندازی شده و مشغول به فعالیت باشند.

یکی از مشاغل فعال در این خیابان مجموعه قالیشویی رفوگران است که آماده ارائه خدمات به ساکنان این منطقه می‌باشد. زیرا که به طور قطع ساکنان این منطقه دارای انواع فرش‌های ماشینی، دستباف، گبه، گلیم و پچ وی در ابعاد مختلف و جنس‌هایی همانند ابریشم، پشمی و یا کرک می‌باشد.

از آنجایی که فرش‌ها بر روی زمین قرار دارند، پس از مدتی آلوده شده و نیاز به شستشو دارند. مجموعه قالیشویی رفوگران با برخورداری از نوین‌ترین دستگاه‌های شستشو و مرغوب‌ترین مواد شوینده آماده ارائه انواع خدمات گوناگون می‌باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید