مجموعه قالیشویی رفوگران دارای بیش از بیست شعبه در نقاط مختلف تهران است که هر یک در نقطه‌ای از تهران به ارائه خدمات برتر در زمینه قالیشویی و شستشوی انواع فرش مشغول می‌باشند. یکی از نقاطی که مجموعه رفوگران در آن اقدام به راه‌اندازی قالیشویی کرده است، دهکده المپیک است.

دهکده المپیک یکی از محله‌های قدیمی تهران است که در شمال غربی قرار دارد. این منطقه هم اکنون در تقسیمات شهری، بخشی از منطقه ۵ شهرداری می‌باشد. نام این منطقه از قدمت و دلیل ساخت آن نشأت گرفته است. بدین معنی که این منطقه بخاطر بازی‌های آسیایی در تهران ساخته و مورد استفاده قرار گرفت.

در مجاورت دهکده المپیک دانشگاه علامه طباطبایی، بوستان جوانمردان، مسجد حضرت ابوالفضل و دهکده المپیک قرار دارد که این مسئله باعث شده بر جمعیت منطقه افزوده و علاوه بر ساکنین، افراد بسیاری در ان تردد داشته و ساعاتی در این منطقه حضور داشته باشند.

نتایج آخرین سرشماری از این منطقه نشان می‌دهد تقریبا ۱۴۰۰ خانوار با جمعیت تقریبی ۷۰۰۰ نفر در این منطقه ساکن‌اند. هر یک از ۱۴۰۰ به طور قطع دارای فضایی سربسته و مختص به خود می‌باشد. لذا با در نظر داشتن این امر که هر یک از خانوارها به طور قطع و حداقل دارای یک تخته فرش می‌باشند که شستشوی آن امری اساسی و الزامی است.

در پی این پیش‌بینی مدیران و مسئولین مجموعه قالیشویی رفوگران شعب گوناگونی در تمام نقاط و سطوح تهران برگزار کرده‌اند که یکی از آن‌ها در دهکده المپیک می‌باشد. این مجموعه که بهترین قالیشویی در دهکده المپیک به شمار می‌آید، تخصصی‌ترین مجموعه شستشوی فرش می‌باشد که اساتید و کارکنان آن در بخش فنی و شستشو بار چندین دهه تجربه را به دوش می‌کشند و قادرند هر فرش را بنابر نوع مواد کاربردی آن مورد شستشو قرار دهند.

مجموعه رفوگران، قالیشویی در دهکده المپیک با بالاترین کیفیت است.

از دیگر مزایای این مجموعه بکارگیری آخرین تکنولوژی‌ها و تجهیزاتی است که باعث می‌شود فرش با بیش‌ترین بازده شسته و در عین حال کم‌ترین آسیب به آن وارد شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید