قالیشویی‌های متععدی در تهران راه‌اندازی شده که یکی از آن‌ها قالیشویی در دولت است. خیابان شهید کلاهدوز، نام یکی از خیابان‌های تهران است که از تردد و رونق بسیاری برخوردار است. این خیابان اگرچه با شهید کلاهدوز نام‌گذاری شده است، با نام پیشین یعنی خیابان دولت شناخته می‌شود و شهرت دارد. این خیابان هم‌اکنون از پاسداران در شرق شروع شده و تا خیابان شریعتی در غرب امتداد می‌یابد. لذا می‌توان اذعان داشت که این خیابان، دارای رونق و تردد بسیاری می‎‌باشد که ترددکنندگان در سه قالب مسکونی، اداری و تجاری قابل تقسیم می‌باشد.

حجم بالای تردد در این منطقه باعث شده تا بسیاری از اشخاص با دو هدف رفع نیاز ساکنین این منطقه و همچنین کسب درآمد، اقدام به راه‌اندازی مشاغل و حرفه‌های گوناگون می‌کنند. از این‌رو در خیابان دولت، مجموعه‌ای از پاساژها، مغازه‌ها و کارگاه‌ها در این منطقه فعالیت می‌کنند. یکی از مشاغل فعال در این منطقه، قالیشویی است که خدمات شستشوی قالی و انواع کفپوش را برعهده دارد. یکی از کارگاه‌های قالیشویی فعال در منطقه دولت، کارگاه قالیشویی رفوگران است که بیش از بیست سال در این عرصه فعالیت مفید داشته و به تعبیری قابل اعتمادترین کارگاه قالیشویی فعال در منطقه دولت به شمار می‌آید.

استفاده از نوین‌ترین تجهیزات قالیشویی، بخشی از مزایای کارخانه قالیشویی رفوگران است.

کارگاه قالیشویی رفوگران افزون بر فعالیت در خیابان دولت دارای مزایای بسیاری است و به شدت توصیه می‌شود ساکنان این منطقه فرش‌ها و کفپوش‌های خود را به این مجموعه سپرده و از ایجاد تفاوت قبل و پس از شستشوی فرش خود لذت ببرند. حسی بی‌نظیر که توسط کارگاه قالیشویی رفوگران محقق شده است. وجود جمعی از استادکاران مجرب در این مجموعه، برخوداری از مدیریتی مجرب با سابقه بیش از بیست سال در این حرفه، تهیه و بکارگیری نوین‌ترین تجهیزات، وجود کارگاه مکانیزه و پیشرفته و استفاده از بهترین مواد اولیه بخشی از مزایای مجموعه قالیشویی رفوگران است که آماده ارائه خدمات به ساکنان محترم منطقه دولت می‌باشد. برای تجربه و ثبت سفارش مجموعه قالیشویی رفوگران همین الان با مراجعه به سایت تخصصی رفوگران به آدرس rofoogaran.com و یا با تلفن‌های اختصاصی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید