امروزه شهر تهران به سبب گستردگی جغرافیایی و در پی توازن امکانات در تمام نقاط شهر تهران، دارای مناطق و ناحیه‌های گوناگونی است. یکی از این مناطق شهرداری شهر تهران، منطقه هشت تهران است که در سمت شرق و شمال شرقی تهران واقع شده است. منطقه هشت شهرداری شهر تهران که با عنوان کلی رسالت شناخته می‌شود، از سمت شمال و شمال شرقی به بزرگراه رسالت،  از جنوب به منطقه سیزده شهرداری و هیابان دماوند، از غرب به خیابان سبلان جنوبی و از شرق به خیابان استاد حسن بنا منتهی می‌شود.

قالیشویی رفوگران، بی‌شک یکی از قوی‌ترین مجموعه‌های موجود در رسالت است

رسالت از قدیمی‌ترین مناطق شهر تهران است که در آن آپارتمان‎‌های تجاری، اداری و مسکونی قرار دارد  و هر روزه تعدادی کثیری از ساکنان این منطقه به سایر نقاط تهران و بسیاری از افراد از سایر نقاط تهران به این شهر رفت و آمد می‌کنند. این عامل باعث شده تا بسیاری از افراد و ساکنان این منطقه و یا رهگذران نیازهای متعددی داشته باشند که در پی آن مشاغل و کسب و کارهای گوناگونی راه‌اندازی شده است.

یکی از این کسب و کارهای نوین که با توسعه فرهنگ اپارتمان نشینی مورد استقبال قرار گرفته، کارخانه‌های قالیشویی است. یکی از تخصصی‌ترین، برترین و مجهزترین کارخانه‌های قالیشویی در رسالت، مجموعه قالیشویی رفوگران است که از مزایای ویژه و متعددی برخوردار است.

یکی از مهم‌ترین مزایایی برترین قالیشویی در رسالت، برخورداری از سایت و تلفن‌های متعدد است که باعث می‌شود شما مشتری عزیز به سهل‌‎ترین روش و در عین حال سریع‌ترین روش ممکن، فرشتان را به ما تحویل دهید

از دیگر مزایای مجموعه قالیشویی رفوگران برخورداری از آخرین تجهیزات و تکنولوژی‌های نوینی است که باعث می‌شود شست‌وشوی قالی با بیش‌ترین کیفیت و راندمان انجام گیرد و در عین حال آسیبی به فرش وارد نشود.

سومین مزیت این مجموعه برخورداری از کادر کارشناس و متخصصی است که نخست فرش را بازرسی کرده و سپس نسخه تخصصی برای شست‌وشوی قالی تهیه می‌کنند. بدین ترتیب فرش شما اعم از دستباف پشمی، دستباف ابریشمی؛ کرک، فرش ماشینی، گلیم، گبه و یا پچ وی‌های جدید به صورت تخصصی مورد شست‌وشو قرار می‌گیرد.

از این‌رو توصیه می‌شود شست‌شوی فرش‌‎های خود را در بهترین کارخانه قالیشویی در رسالت، مجموعه قالیشویی رفوگران سفارش دهید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید