رفوگران برترین قالیشویی در ستارخان است. ستارخان یکی از خیابان‎های مهم و شلوغ غرب تهران است که در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان در گذشته با نام تاج و پس از انقلاب اسلامی به پاس تلاش‌های بی‌وقفه در جریان مشروطه به نام وی نام‌گذاری شده است.

این خیابان از فلکه دوم صادقیه آغاز شده و پس از عبور از فلکه نخست صادقیه، از تقاطع خیابان خسرو، از زیر پل بزرگراه یادگار امام (ره) و سپس پل ستارخان عبور کرده تا سرانجام به سه راه تهران ویلا می‌رسد. اما افزون بر مسیرهای مذکور بزرگراه شهید چمران از شرق، بزرگراه جلال آل احمد از شمال و خیابان آزادی از جنوب از دیگر دسترسی‌های ستارخان به شمار می‌آید.

برترین قالیشویی در ستارخان، مجموعه رفوگران با بیش‌ترین و بالاترین امکانات و کیفیت است.

پس از این نقطه به خیابان باقر خان رسیده و در میدان توحید به انتها می‌رسد. این محله به پویایی و سرزنده‌ترین منطقه غرب تهران شهرت دارد. دسترسی خوب این منطقه به سطح شهر و امکاناتی همانند پاساژها، بیمارستان‌ها، مترو و ایستگاه‌های اتوبوس، دارای جمعیت بالایی است.

به طوری که بنابر آمار منتشر شده دارای جمعیتی بیش از ۲۰ هزار نفر می‌باشد. این حجم از جمعیت باعث شده تا بسیاری از افراد با هدف کسب درآمد، اقدام به راه‌اندازی مشاغل و حرفه‌های گوناگون کنند. یکی از مشاغل فعال در این منطقه قالیشویی و شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، گلیم، گبه، پچ ورک و هر نوع کف پوش دیگری است که در خانه‌ها کاربرد دارد.

برترین قالیشویی فعال در این منطقه که بهترین قالیشویی در ستارخان به شمار می‌آید، قالیشویی رفوگران است. برای ارتباط با مسئولان مجموعه رفوگران و ثبت سفارش به این مجموعه به سایت انحصاری این مجموعه مراجعه کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید تا در کم‌ترین زمان ممکن، سفیران ما نزد شما حضور یافته و فرش‌هایتان را تحویل و به کارگاه قالیشویی انتقال دهند.

سپس فرش شما را مورد شستشو قرار داده و سپس در کوتاه‌ترین زمان فرش را با شستشوی مناسب تحویل شما دهند. اما از دیگر مزایای سایت مجموعه قالیشویی رفوگران، وجود مقالات آموزشی متعددی است که باعث می‌شود شیوه‌های نگهداری فرش را به شما آموزش دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید