تهران دارای مناطق گوناگون و متعددی است.

تهران، مرکز و پایتخت کشور ایران به شمار می‌آید. این شهر به جهت وسعت، توسعه شهری و پراکندگی جمعیت، بیش‌ترین میزان را در مقایسه با دیگر شهرهای کشور دارد. از این‌رو این شهر در رده نخست کلانشهرهای ایران جای دارد. توسعه و وسعت بی‌نظیر این شهر باعث شده تهران به چهار جهت و محدوده شرق، غرب، شمال و جنوب قابل تقسیم باشد. هر یک از محدوده‌های مذکور دارای مناطق متعدد مسکونی، اداری و تجاری می‌باشد. یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین این مناطق محدوده شرق تهران است که دارای تعداد کثیری مراکز اداری و تجاری است.

به طور تخمینی محدوده شرق تهران مناطق گسترده ۴، ۸، ۱۳، ۱۴ و ۱۵ در شرق تهران و نواحی همانند نارمک، تهران نو، شمیران نو، افسریه، پیروزی، تهرانپارس، حکیمیه و نظام آباد را شامل می‌شود. گستردگی این منطقه باعث شده تا در این ناحیه یک سامانه اتوبوس‌رانی بزرگ و دانشگاهی مستقل، راه‌اندازی شده است. وجود این امکانات نشان از گستردگی جمعیت و انبوهی سکونت در این منطقه دارد. این عامل باعث شده تا بنگاه‌های اقتصادی و تجاری متعددی در قالب تجارت‌خانه‌های گوناگون همانند سوپرمارکت‌ها و … راه‌اندازی شود تا نیازهای افراد این منطقه را برطرف کنند.

در شرق تهران، قالیشویی‌های متعددی وجود دارد. اما نحوه ارائه خدمات آن‌ها حائز اهمیت است.

یکی از این نیازها به طور قطع مربوط به نظافت منازل بوده که در این میان آن‌ها، بی‌شک کارگاه‌های قالیشویی جایگاه حائز اهمیتی دارد. نیاز به وجود کارگاه قالیشویی در این منطقه به سبب تعدد منازل مسکونی و اداری در این محوطه و وجود فرش در هر منزل و دفاتر اداری می‌باشد. در پی رفع این نیاز در این منطقه قالیشویی‌هایی پدید آمده است. اما تعداد کمی کارگاه‌های قالیشویی اهمیتی نداشته و نکته حائز اهمیت کیفیت ارائه خدمات از سوی این کارگاه است. در میان این کارگاه‌ها، مجموعه قالیشویی رفوگران، یکی از تخصصی‌ترین کارگاه‌های قالیشویی در این منطقه است. این مجموعه با برخورداری از برترین امکانات، بهترین مواد و کارشناسان خبره آماده ارائه بهترین و مطلوب‌ترین کیفیت، آماده ارائه خدمات به ساکنین تمامی محدوده شرق تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید