امروزه وجود قالیشویی در شریعتی یکی از نیازهای جامعه شده است. شریعتی نام یکی از خیابان‌های تهران است که که شاید بتوان آن را از مهم‌ترین و طولانی‌ترین‌ خیابان‌های شهر تهران قلمداد کرد. این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی، خیابان کوروش نام داشته، دارای تردد بسیاری است. این خیابان از شمال به میدان تجریش و از جنوب به پیچ شمیران منتهی می‌شود.

وجود این دو منطقه در دو سر ابتدایی و انتهایی باعث شده تا بر تردد و رونق خیابان شریعتی افزوده شود. از سویی دیگر وجود مکان‌ها و مراکز برجسته و حائز اهمیتی همانند مجموعه ورزشی چمران، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان مفید، حسینیه ارشاد، باغ قلهک، موزه رضا عباسی، پارک اندیشه، بیمارستان پاسارگاد و ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر رونق این منطقه نیز افزوده است. این رونق باعث شده تا خیابان شریعتی به یکی از خیابان‌های مسکونی و اداری منطقه تبدیل شود.

از آنجایی که با رونق هر منطقه، مشاغل و حرفه‌های گوناگونی راه‌اندازی می‌‌شود تا نیازهای افراد را برطرف کرده و به ساکنان منطقه خدمات گوناگونی ارائه دهد. یکی از این مشاغل که در پی رفع نیاز ساکنین این منطقه راه‌اندازی شده و قادر به سرویس دهی به مردم و ساکنان محترم خیابان شریعتی می‌باشد، قالیشویی می‌باشد. این خدمت به ساکنان نه تنها این منطقه بلکه در تمامی مناطق در سه مرحله انجام می‌شود.

با قالیشویی رفوگران، سرعت و کیفیت یک قالیشویی را تجربه کنید.

مرحله نخست، عبارت از ثبت سفارش مشتریان و تحویل قالی از مشتریان توسط سفیران مجموعه قالیشویی رفوگران می‌باشد. دومین مرحله، شستشوی قالی‌ها در کارخانه قالیشویی رفوگران با بهترین مواد شوینده و نوین‌ترین تجهیزات تحت نظر مجرب‌ترین اساتید می‌باشد. سومین مرحله تحویل مجدد قالی به صاحبان آن توسط سفیران قالیشویی رفوگران است.

مدیران مجموعه قالیشویی رفوگران با اتکا بر تجربه مدیریتی خود که طی بیش از بیست و اندی سال بدست آمده، قادر است این سه مرحله را به بهترین نحو مدیریت کند تا این فرآیند طی کوتاه‌ترین زمان ممکن با حفظ کیفیت انجام شود. به عبارت دیگر باید گفت افزایش سرعت فرآیند شستشو و کیفیت آن هدف اصلی مدیران مجموعه قالیشویی رفوگران است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید