برترین قالیشویی در شهرآرا، مجموعه رفوگران است که از مزایای متعددی برخوردار است. رفوگران شهرآرا نام محله‌ای میان غرب و شمال غربی تهران است که در میان منطقه ۲ شهرداری تهران جای دارد. این محله از شمال به جلال آل احمد، از جنوب به ستارخان، از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از شرق به بزرگراه چمران منتهی می‌شود.

بنابر امار این منطقه دارای جمعیت تقریبی نوزده هزار نفر و مساحتی در حدود ۸۸۷۳۶۳ کیلومتر مربع است. در شهرآرا مراکز درمانی (بیمارستان حضرت رسول (ص))، مجتمع‌های مسکونی (مجتمع زیتون، نسترن، ارکیده، کوشک، نسیم، ستارخان و نویسندگان)، ادارات دولتی حائز اهمیت (بنیاد فرهنگی انقلاب، اداره ثبت اسناد و املاک غرب کشور) و بوستان‌های (بوستان شهرآرا، بوستان صنوبر، بوستان کوشک و بوستان ستارخان) متعددی جای دارد.

این عامل باعث شده تا شهرآرا یکی از مناطق پرازدحام غرب و شمال غربی پایتخت ایران، یعنی تهران، باشد. ازدحام و تراکم بالای این منطقه باعث شده تا بافت آپارتمان نشینی و همچنین ساختمان‌سازی رشد کثیری داشته باشد. با افزایش تعداد آپارتمان و واحدهای مسکونی، اداری و تجاری، کاربرد فرش در این بناها افزایش و حضور پررنگی یافته است.

اما از آنجایی که فرش از هر نوع و هر جنسی عموماً کاربردی به عنوان کفپوش دارد. پس از مدتی آلوده شده و در پی آن جلای و زیبایی ظاهری خود را از دست می‌دهد.

بهترین و برترین قالیشویی در شهرآرا، مجموعه رفوگران است

وجود کثافاط و لکه‌های گوناگون بر سطح فرش از یک سو، از بین رفتن زیبایی ظاهری فرش از سوی دیگر باعث می‌شود تا نیاز به ثبت سفارش به قالیشویی امری اساسی و ضروری باشد. مجموعه قالیشویی رفوگران یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های قالیشویی در شهرآرا می‌باشد که دارای مزایای بسیار و متعددی می‌باشند. کارخانه قالیشویی رفوگران دارای کادر مجربی است که قادرند فرش را با بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان ممکن مورد شستشو قرار دهند.

از دیگر مزایای این مجموعه وجود سایت انحصاری برای مجموعه رفوگران است که باعث شده تا شما مشتری عزیز از تماس تلفنی معاف شده و با مراجعه به سایت تخصصی رفوگران، به صورت آنلاین سفارش خود را به ثبت رسانده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش را به سفیران رفوگران تحویل دهید. سپس در کوتاه‌ترین زمان فرش را تحویل گرفته و از شستشوی واقعی فرش خود لذت ببرید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید