قالیشویی در شهرک امید متعدد و کثیر می‌باشد. یکی از قالیشویی در شهرک امید قالیشویی رفوگران است. تهران، یکی از شهرهای بزرگ و در این پی پر جمعیت ایران به شمار می‌آید. براساس آمارهای موجود این شهر دارای جمعیت تخمینی ۸ میلیون و ۶۹۳ هزار تن می‌باشد. وجود این حجم از جمعیت باعث شده تا تهران به عنوان سومین کلانشهر خاورمیانه و بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان معرفی و انتخاب شود. با توجه به حجم بالای جمعیت در این استان، تهران دارای مناطق مسکونی متعدد و کثیری است که در قالب مناطق شهری، محله‌ها، سراها، ناحیه‌ها و  شهرک‌ها قابل تقسیم است.

شهرک امید، نام یکی از شهرک‌های مسکونی در شمال شرقی تهران است که در جنوب قوچک و مجاورت پارک جنگلی لویزان قرار دارد. بنابر آخرین آمار از شهرداری تهران شهرک امید دارای ۱۸ برج و ۵۴ خانه ویلایی است که در مجموع ۱۹۴۶ واحد مسکونی در این منطقه وجود دارد که به طور تقریبی برابر ۸۰۰۰ تن می‌باشد. این شهرک محل تلاقی منطقه یک و چهار شهرداری تهران بوده و درست در میان پارک جنگی یاس و لویزان قرار دارد.

برای ثبت سفارش به مجموعه قالیشویی رفوگران کافی است به سایت این مجموعه به آدرس Rofoogaran.com مراجعه کنید.

قرار گرفتن این شهرک در میان دو پارک جنگی باعث شده تا مراکز تفریحی و ورشی همانند اسکیت، تنیس، والیبال، باشگاه بدنسازی متعددی در مجاورت شهرک امید وجود داشته باشد. اما افزون بر این مراکز، واحدهای تجاری و اداری، شعب بانکی از دیگر دلایلی است که این شهرک به یکی از مناطق حائز اهمیت و پر تردد تبدیل شود. وجود این مناطق از یک سو، وجود قنات شهرک امید از سوی دیگر باعث شده تا برتردد و ازدحام این منطقه افزوده شود.

در پی ازدحام این منطقه کسب و کارهای نوپا و یا دیرینه در این منطقه راه‌اندازی و یا اقدام به تأسیس شعبه کرده‌اند. یکی از مشاغل دیرپا که در شهرک امید فعال بوده و آماده ارائه خدمات به تمام ساکنان این منطقه و مناطق همجوار می‌باشد، مجموعه قالیشویی رفوگران است. این مجموعه با مجهزترین دستگاه‌ها و به کارگیری متخصصان در عرصه قالیشویی و رفوگری قادر است فرش‌های دستباف و ماشینی شما را به بهترین نحو مورد شستشو قرار داده و در کوتاه‌ترین زمان به شما همراهان بازمی‌گرداند

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید