از آنجایی که تهران دارای وسعت جغرافیایی عظیمی است، جمعیت کثیری در آن جای گرفته و سکونت دارد. تراکم جمعیتی بالای تهران باعث شده تا سکونت در تمام نقاط این شهر در قالب محلات، سراها و شهرک‌ها جاری و ساری باشد که هر یک از شهرت و رونق ویژه‌ای برخوردار می‌باشند.

یکی از شهرک‌های بزرگ، پرجمعیت و البته مشهور شهر تهران، شهرک قدس است که با نام شهرک غرب شناخته شده و یکی از مدرن‌ترین نقاط شهر تهران به شمار می‌آید. این منطقه به دلیل امکانات رفاهی و سایر مزایای حاکم بر منطقه دارای خانه‌های ویلایی با دسترسی‌هایی مناسب به شریان‌های اتوبانی می‌باشد و این عامل باعث شده تا شهرک غرب به یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی شهر تهران بدل شود.

شهرک غرب دارای هفت فاز مسکونی است که در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این شهرک از جنوب با بزرگراه همت، از شمال با سعادت آباد، از غرب با خیابان فرحزادی و از شرق با ونک مجاورت دارد. از سویی دیگر این شهرک به چندین اتوبان اصلی تهران یعنی اتوبان شهید همت، شهید چمران و شیخ فضل الله نوری متصل بوده و زمینه را برای سهولت دسترسی ساکنان منطقه به تمامی نقاط تهران میسر می‌سازد که عکس آن نیز صادق است.

مجموعه قالیشویی رفوگران، آماده ارائه خدمات برای تمامی انواع فرش‌ها می‌باشد

وجود این مزایا باعث شده تا افراد متفاوتی در این شهرک اقدام به تأسیس کسب و کار کرده و یا شعبی از مشاغل خود در شهرک غرب افتتاح کنند. در این میان مجموعه قالیشویی رفوگران از قاعده فوق مستثنی نبوده و اقدام به تأسیس نمایندگی و شعبه در شهرک غرب کرده است. این مجموعه افزون بر شعب متعددی که در سراسر تهران دارد، در شهرک غرب شعبه‌ای مجزا افتتاح کرده تا بر کیفیت ارائه خدمات خود به ساکنین منطقه بیافزاید و در نهایت زمینه رضایت و خوشنودی آنان را فراهم کند. مجموعه قالیشویی رفوگران، مرکز تخصصی شستشوی قالی دستباف (از نوع پشمی، ابریشم، کرک و حتی گلابتون) و ماشینی گران‌قیمت است. از این‌رو  توصیه می‌شود شما ساکنان محترم شهرک غرب با ثبت سفارش خود، احساس نو بودن قالی خود را هر زمان که خواستید، تجربه کنید.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید