در حال حاضر تهران را می‌توان به جهت وسعت، بزرگ‌ترین، پرتراکم‌ترین و شلوغ‌ترین شهر ایران به شمار آورد که به سبب تراکم بالای جمعیت، به یکی از شهرهای پرجمعیت‌ قاره آسیا تبدیل شده است. یکی از مناطق موجود در شهر تهران خیابان شهید سید محمد بهشتی است که با نام کلی عباس آباد نیز شناخته می‌شود. عباس آباد از مناطق مرکزی استان تهران به شمار می‌آید که از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود.

خیابان شهید بهشتی از آنجایی که جهتی شرق به غرب دارد، فاقد مسیر شمال و جنوب است. از خیابان شهید بهشتی به دلیل رواج و رونق بی‌انتهایی که دارد، دسترسی‌هایی به خیابان سهروردی، خیابان شهید صابونچی (خیابان مهناز سابق)، خیابان شهید مفتح، خیابان شهید قنبرزاده، خیابان بخارست، خیابان وزرا، خیابان قائم مقام فراهانی و خیابان میرزای شیرازی دارد. در این خیابان بافت تجاری و مسکونی قالب بوده و این عمال باعث شده تا در خیابان شهید بهشتی، تعداد کثیری مغازه‌ها و مشاغل گوناگونی مشغول به فعالیت باشند.

مجموعه‎ رفوگران یکی از قوی‌تری قالیشویی در شهید بهشتی است.

این عامل باعث شده تا افزون بر بزرگراه‌ها و خیابان‌های گوناگون، در خیابان شهید بهشتی، استگاه مترویی با همین نام وجود داشته باشد. وجود این ایستگاه از یک سو و وجود خیابان‌ها و بافت تجاری این منطقه از سویی دیگر باعث شده تا بر رونق و تردد این مطنقه افزون شود. یکی از مشاغل این منطقه که در حال حاضر فعال بوده و قاد ر به ارائه خدمات گوناگون فرش و انواع کفپوش می‌باشد، مجموعه قالیشویی رفوگران است.

قالیشویی رفوگران به سبب برخورداری از سایت اینترنتی Rofoogaran.com و خطوط تلفنی متعدد، قادر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارشات شما را به ثبت رسانده و سفیران قالیشویی رفوگران در کم‌ترین زمان فرش‌ها را تحویل گرفته و آن را به کارگاه فوق مجهز قالیشویی رفوگران انتقال دهند تا فرش‌ها در کم‌‌ترین زمان ممکن با بهترین خدمات مورد شستشو قرار داده و فرش‌ها را به شما سروران و صاحبان قالی ارائه دهد.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید