برترین قالیشویی در ظفر قالیشویی رفوگران است. تهران، به سبب وسعت جغرافیایی، مملوء از خیابان‌ها و محله‌های گوناگون و متعدد است. یکی از خیابان‌های بزرگ و پرتردد شهر تهران در حال حاضر خیابان شهید دستگردی است که عموماً با نام خیابان ظفر شناخته می‌شود. این خیابان یک طرفه بوده که از غرب به خیابان ولیعصر و از شرق به خیابان شریعتی منتهی شده و به موازات آن خیابان میرداماد قرار دارد.

قالیشویی در ظفر، یکی از نیازهای جامعه است که مجموعه رفوگران با قدرت خود این نیاز را برطرف کرده است.

خیابان ظفر در مسیر خود با خیابان‌های حائز اهمیتی همانند خیابان شریعتی، خیابان نفت شمالی (دکتر محمد مصدق)، خیابان مدرس، بزرگراه آفریقا، خیابان ولیعصر، فرید افشار و بزرگراه مدرس برخورد دارد. از سوی دیگر وجود مناطقی همانند مترو قلهک، مترو میرداماد، مترو شریعتی، دفتر حزب اتحاد ملی، مجموعه ورزشی و پاتیناژ، پارک حنا، پارک تبریزیان و پارک نونهالان باعث شده تا این محدوده به یکی از نقاط پرازدحام و پرتردد تبدیل شود.

وجود ازدحام در این منطقه باعث شده تا افراد بسیاری اقدام به راه‌اندازی مشاغل در این منطقه کرده تا نیازهای ساکنان این منطقه را برطرف نمایند و بدین وسیله درآمدزایی برای خود فراهم کنند در میان تمام بنگاه‌های اقتصادی که در این منطقه به راه‌ افتاده و هر یک به نوعی آماده رفع نیاز ساکنین این منطقه می‌باشد، کیفیت ارائه خدمات امری حائز اهمیت و اساسی است. این عامل باعث شده که برخی از افراد از کار و سفارش به یک بنگاه اقتصادی اکراه و یا تمایل بسیاری به ارسال سفارش مجدد به آن بنگاه داشته باشند.

یکی از مجموعه‌های بزرگ اقتصادی که در سراسر تهران از جمله ظفر دارای شعبه است، قالیشویی رفوگران است. قالیشویی رفوگران یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های قالیشویی در سطح تهران است که از مزایایی همانند قابلیت ثبت سفارش آنلاین، دریافت و تحویل مجدد قالی در کم‌ترین زمان ممکن و ارائه انواع خدمات شستشویی و ترمیم قالی می‌باشد.

لذا به شما مشتریان و متقاضی خدمات قالیشویی پیشنهاد می‌شود تا جهت شستشوی قالی خود و تجربه احساس نو شدن قالی، به سایت رفوگران مراجعه و سفارش خود را به ثبت رسانند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید