تهران دارای مناطق، سراها، محله‌ها و راه‌های ارتباطی متعددی می‌باشد که هر یک در چهار محدوده اصلی شمال، جنوب، غرب و شرق تهران قرار دارد. یکی از محدوده‌های موجود در شرق تهران، نارمک و تهرانپارس است که به خیابان‌ها، مناطق و محله‌های گوناگونی قابل تقسیم است. یکی از خیابان‌های بزرگ و اصلی که مابین تهرانپارس و نارمک قرار دارد، خیابان فرجام نام دارد. این خیابان از چنان اهمیت و گستردگی برخوردار است که افزون بر این منطقه در سطح تهران از اهمیت والایی برخوردار است.

این خیابان که از طرفی به خیابان هنگام و از سویی دیگر به بزرگراه شهید باقری می‌رسد، به سبب وسیع بودن با دو بزرگراه امام علی (ع) و بزرگراه رسالت در ارتباط است و این عامل باعث می‌شود، از خیابان فرجام به تمامی شرق و حتی غرب تهران دسترسی داشت. به سبب وسعت این خیابان، مناطق و مساکن مسکونی و اداری متعددی در جوار این خیابان وجود دارند که هر یک نیازها و خواسته‌های گوناگونی دارد. رفع این نیازها عاملی برای راه‌اندازی کسب و کارهای گوناگون می‌باشد. بی‌شک یکی از نیازهای ساکنان این منطقه، شست‌وشوی قالی و کفپوش‌های گوناگون اعم از فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، پچ وی، گبه و سایر کف‌پوش‌های گوناگون می‌باشد.

مجموعه قالیشویی رفوگران، قادر به ارائه بهترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان است

برای شست‌وشوی قالی، نیاز است تا مخاطبان و متقاضیان این خدمت به کارگاه‌های قالیشویی تخصصی و حرفه‌ای مراجعه کنند. زیرا که عدم تخصص کافی ممکن است منجر به بروز آسیب‌های لاینحلی برای فرش از هر نوع جنسی شود. بدین دلیل باید در انتخاب کارگاه قالیشویی نهایت دقت و وسواس اعمال شود تا کارگاه قالیشویی خبره و متبحر در این زمینه انتخاب شود. اما تنها خبرگی و تخصص کافی نبوده و میزان سرعت در انجام سفارش و در نهایت میزان اجرت شستشوی قالی از ملاک‌هایی است که باید بدان توجه ویژه شود. یکی از برجسته‌ترین کارگاه‌های قالیشویی تهران که قادر به ارائه خدمات و سرویس به ساکنان خیابان فرجام و حیابان‌های مجاور آن می‌باشد، کارخانه قالیشویی رفوگران است. کارخانه قالیشویی رفوگران از مزایای ویژه‌ای برخوردار است که از این‌رو می‌توان به اجرت پایین و سرعت بالا در فرآیند شست‌وشوی قالی بدان اشاره داشت.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید