برترین قالیشویی در فرمانیه تهران مجموعه رفوگران با برترین خدمات است. به دلیل وسعت و گستردگی جغرافیایی که دارد به چهار منطقه کلی شرق، غرب، شمال و جنوب قابل تقسیم است. در هر یک از چهار جهت مذکور مناطق، محله‌ها و خیابان‌های متعدد و گوناگونی وجود دارد. یکی از مناطقی که در شمال شرقی تهران واقع شده است، فرمانیه می‌باشد.

فرمانیه یکی از مناطقی است که عمده ساکنان در زمره اعیان نشینان شهر تهران به شمار می‌آیند و این منطقه در زمره گران بهاترین منازل و مسکن‌های تهران به شمار می‌آید. فرمانیه از سمت شمال با نیاوران، از جنوب با بزرگراه صدر و چیذر، از غرب با دزاشیب و از شرق با اقدسیه و پاسداران همجوار و همسایه است.

مجموعه قالیشویی رفوگران، برترین و تخصصی‌ترین قالیشویی در فرمانیه است

خیابان فرماینه که در گذشته با نام خیابان دکتر لواسانی شناخته می‌شود، از چهار راه فرمانیه آغاز می‌شود و پس از گذر از چهار راه کامرانیه و اندرزگو در سه راه عمار و در نزدیکی میدان تجریش به انتها می‌رسد. لذا در این منطقه که از سه بافت مسکونی، تجاری و اداری برخوردار است، جمعیت بسیاری در این منطقه ساکن است که هر یک از نیازهایی برخوردار می‌باشند.

در میان تمامی نیازها، نیازهای بهداشتی که ارتباط همبسته‌ای با سلامتی دارد، جایگاه ویژه‌ای دارد. یکی از این نیازها که در قالب بهداشتی می‌گنجد، شستشوی فرش‌ها و کفپوش‌هایی است که در کف منازل قرار گرفته و پس از مدتی استفاده و تردد بر روی آن نیاز به شستشو دارد تا آلاینده‌های ظاهری و زیستی از روی آن برطرف شده و ظاهر آن به شکل اولیه و قابل توجه بازگردد.

کسب رضایت شما، هدف تمام کارمندان و مسئولان مجموعه قالیشویی رفوگران است.

ساکنان محترم منطقه فرمانیه با مراجعه به سایت تخصصی رفوگران و یا تماس با اپراتورهای این  مجموعه که به حق مجهزترین و تخصصی‌ترین قالیشویی در فرمانیه می‌باشد، سفارش خود را به ثبت رسانند تا در کم‌ترین زمان ممکن سفیران مجموعه رفوگران به خدمت شما آمده و فرش را جهت شستشو به کارگاه تخصصی قالیشویی رفوگران منتقل کنند. در کارگاه قالیشویی نخست متخصصان، فرش را بررسی کرده سپس بنابر جنس و مواد اولیه فرش نسخه‌ای خاص آن فرش ارائه کرده تا فرش مورد شستشو قرار می‌گیرد. هدف از ارائه نسخه ویژه آن است که فرش به بهترین شکل ممکن مورد شستشو قرار گرفته و در عین حال کم‌ترین میزان اسیب به فرش‌ها به خصوص از نوع دستباف وارد شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید