قالیشویی در مجیدیه جنوبی یکی از نیازهایی است که امروزه در این منطقه تأسیس شده است. قالیشویی در مجیدیه جنوبی به تعداد زیادی وجود دارد. به طور کلی امروزه تهران به دلیل وسعت و گستردگی جغرافیایی به مناطق و محدوده‌های متعدد و گوناگون تقسیم شده است. هر یک از این مناطق دارای بافت مسکونی، اداری و یا تجاری می‌باشد. وجود جمعیت در هر یک از مناطق شهر تهران باعث شده تا بسیاری از آن‌ها رونق یافته و دارای رفت و آمدهای بسیاری در طول یک روز باشد. یکی از مناطق تهران که دارای تردیی کثیر می‌باشد، مجیدیه است.

مجیدیه، نام یکی از مناطق قدیمی در شرق تهران می‌باشد که مأمنی برای زندگی مسکونی، اداری و یا تجاری شده است. این منطقه که هم‌اکنون با نام خیابان شهید استاد حسن بنا، نام‌گذاری شده است، به سبب قرار گرفتن در میان بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است. این منطقه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به باختر، از غرب به بزرگراه شهید صیاد شیرازی و از شرق به خیابان کرمان منتهی می‌شود.

قالیشویی رفوگران، یکی از قدرتمندترین مجموعه‌های فعال در این عرصه است.

منطقه مجیدیه جنوبی که براساس تقسیمات شهرداری استان تهران، در منطقه ۸ تقسیمات شهری قرار دارد. مجیدیه جنوبی که امروزه با نام استاد حسن بنا جنوبی نیز شناخته می‌شود، دارای خیابان‌ها، پارک‌ها و مناطق گوناگون و متنوعی می‌باشد. خیابان‌هایی همانند خیابان همایی، خیابان اثنی عشری، اتوبان جانبازان از جمله مسیرهایی تردد در منطقه مجیدیه جنوبی است. همچنین در این منطقه پارک‌هایی همانند پارک صبا و مجتمع‌های مسکونی و تفریحی متعددی وجود دارد که زمینه را برای گسترش جمعیت در این منطقه مستعد می‌کند.

گسترش جمعیت در این منطقه باعث افزایش فعالیت و تأسیس شغل‌ها و حرفه‌های نوینی در این منطقه می‌شود که همگی درصدد رفع نیازهای ساکنان محترم این منطقه راه‌اندازی شده است. یکی از این حرفه‌ها که آماده ارائه خدمات به ساکنان محترم منطقه جنوبی می‌باشد، قالیشویی است. امروزه قالیشویی‌های متعددی در سطح تهران در حال فعالیت می‌باشند. ولی بی‌شک یکی از قدرتمند‌ترین قالیشویی‌های فعال در استان تهران، قالیشویی رفوگران است. قالیشویی رفوگران به سبب برخورداری از سایت آنلاین، به کارگیری متخصصان این حرفه، مدیریت زمان و منابع، قادر است مناسب‌ترین خدمات را با بالاترین کیفیت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما سروران در مقابل کم‌ترین هزینه‌ها ارائه دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید