برای تماس با برترین قالیشویی در میرداماد با مجموعه رفوگران تماس حاصل فرمایید. یکی از مناطق پرتردد و شلوغ شهر تهران است، بلوار موسوم به بلوار میرداماد است که به خیابان میرداماد نیز شهرت دارد. این بلوار به یاد فیلسوف و فقیه بزرگ ایرانی یعنی میرداماد نام‌گذاری شده است. در حال حاضر این بلوار و خیابان یکی از خیابان‌های بزرگ و عریضی است که براساس تقسیمات شهرداری استان تهران در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده است.

یکی از برترین و بهترین مجموعه قالیشویی در میرداماد است که آماده ارائه برترین خدمات است.

این بلوار و خیابان از سمت غرب به خیابان ولی عصر، از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان به خیابان‌های اصلی بزرگی همانند بزرگراده آفریقا، خیابان نفت، میدان مادر و بزرگراه مدرس منتهی می‌شود. در این خیابان، مناطق حائز اهمیتی همانند مجتمع تجاری کامپیوتر، بانک مرکزی، دفاتر روزنامه‌های کثیر الانتشار، اداره امور اقتصادی و دارایی شهر تهران، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مجتمع‌های آموزشی متعددی در این منطقه وجود دارد.

وجود این مراکز باعث شده تا میرداماد در حال حاضر به یکی از مناطق پرتردد تبدیل شود که سه بافت مسکونی، اداری و تجاری در آن وجود داشته و هر یک به نوعی مشغول انجام فعالیت‌های گوناگونی می‌باشد. بدین دلیل مجموعه قالیشویی رفوگران، اقدام به تأسیس شعبه‌ای در خیابان و بلوار میرداماد کرده است. مجموعه قالیشویی رفوگران با هدف رفع نیاز ساکنین این منطقه اقدام به ارائه برترین و بهترین خدمات در میرداماد کرده است. مجموعه رفوگران، یکی از برترین مجموعه‌های قالیشویی در میرداماد است که با برترین خدمات، نازل‌ترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن انواع فرش‌های شما اعم از فرش دستباف (فرش ابریشمی، فرش پشمی و …)، فرش ماشینی، گلیم، گبه و … را مورد شستشو قرار می‌دهد.

برای ارتباط با ما به سایت تخصصی رفوگران مراجعه کنید.

 این مجموعه به سبب همکاری با متخصصان متبحر در ششستشوی قالی، در کنار کادر مدیریتی مجرب یکی از بهترین مجموعه شستشوی فرش در منطقه میرداماد است که قادر است تمامی خدمات دلخواه شما را با نازل‌ترین هزینه ارائه دهد. با سپردن قالی خود به مجموعه رفوگران از ظاهر قالی خود شگفت زده شوید.   

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید