یکی از مناطق تهران که دارای شهرت و همچنین بافت مسکونی و اداری می‌باشد، مینی سیتی است. منطقه‌ای که بنابر اسناد موجود نخستین شهر بازی تهران، در این منطقه با نام پارک شادی مینی سیتی راه‌اندازی شد و از آن پس نام این پارک بر منطقه قالب شد. تا آن که امروزه این منطقه با نام همان پارک بازی شناخته می‌شود.

مینی سیتی یکی از مناطق شهر تهران از که در شرق و در محدوده شمیرانات قرار دارد. مینی سیتی از شمال در مجاورت و دامنه ارتفاعات خرگوش تپه و رشته کوه البرز، از جنوب به اراضی لویزان و ازگل، از غرب به اقدسیه و از شرق به سوهانک و لواسان ختم می‌شود. بافت مسکونی قالب در مینی سیتی متعدد و گوناگون می‌باشد، از این جمله می‌توان به مناطقی همانند شهرک قائم، شهرک نفت، شهرک کوثر، شهرک لاله، شهرک دانشگاه، شهرک صدف، شهرک آتی‌ساز و شهرک یاس اشاره داشت. وجود این شهرک‌های مسکونی نشان از تراکم جمعیتی بالای این منطقه دارد، زیرا که بنابر آمارهای موجود به ازای هر کیلومتر در این منطقه نزدیک به ۲۵۰۰ نفر سکونت دارند که عموم آن‌ها از نوع مسکونی و سپس در وهله دوم تجاری و سپس اداری می‌باشد. وجود این جمعیت نشان از نیازهای موجود در این منطقه دارد.

جهت ثبت سفارش به قالیشویی رفوگران، به سایت Rofoogaran.com مراجعه کرده و سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

به طور قطع یکی از نیازهای قالب برای ساکنان این منطقه از نوع بهداشتی و شستشوی لوازم منازل می‌باشد. اما یکی از لوازم عمده که به جرأت در خانه تمام ایرانیان وجود دارد کفپوش نساجی است که در قالب فرش ماشینی، فرش دستباف، گلیم، گبه، پچ‌وی و انواع موکت تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد. شستشوی کفپوش‌های مذکور باید به صورت دوره‌ای، اما زیر متخصصان این عرصه انجام شود. زیرا که این کفپوش‌ها به طور عمومی در شستشو مقداری از پرز سطحی خود را از دست می‌دهد. بدین دلیل این کار باید زیر نظر متخصصان شستشوی قالی انجام شود. یکی از مراکز و مجموعه‌های تخصصی قالیشویی، مجموعه رفوگران است که با به کارگیری متخصصان این عرصه آماده ارائه برترین خدمات با نازل‌ترین هزینه می‌باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید