قالیشویی در نارمک غربی

0
374
قالیشویی در نارمک غربی
قالیشویی در نارمک غربی

قالیشویی در نارمک غربی یکی از شعبه های قالیشویی رفوگران است. از آنجایی که تهران از وسعت جغرافیایی و تراکنش جمعیتی بسیاری برخوردار است، به طور کلی به چهار منطقه شمالی، جنوبی، غربی و شرقی قابل تقسیم است. در هر یک از چهار جهت مذکور، مناطق مسکونی و اداری متعددی وجود دارد و سراهای و خیابان‌های متعددی در هر یک جای گرفته است. یکی از مناطق موجود در شرق تهران نارمک است. نارمک را می‌توان از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مناطق شرق تهران به شمار آورد. نارمک از قدیمی‌ترین مناطق تهران است که در قدیم دهی سردسیر و خوش آب و هوا بوده است.

برترین خدمات قالیشویی در نارمک غربی را از مجموعه رفوگران بخواهید.

این محله به طور کلی دارای خیابان‌های مهم و حائز اهمیتی همانند شهید ثانی، خیابان شهید جانبازان (گلبرگ)، گلستان، دماوند، سامان، سمنگان، دردشت، فرجام، سراج، دلاوران، سهیلیان، چمن و مهر است. همچنین میدان‌های بزرگ نارمک، میدان رسالت، میدان نبوت (هفت حوض)، میدان هلال احمر، میدان الغدیر می‌باشد.

قالیشویی در نارمک غربی
قالیشویی در نارمک غربی

بزرگی و وسعت جغرافیایی منطقه نارمک باعث شده تا این منطقه به طور کلی به چهار منطقه شرقی، غربی؛ شمالی و جنوبی قابل تقسیم است. منطقه نارمک غربی همجوار با مناطق جانبازان و یا همان گلبرگ غربی، ۴۶ متری نارمک، خیابان شهید ثانی، گلشن دوست می‌باشد. هر یک از این خیابان‌ها دارای مناطق مسکونی بسیاری است.

برای اطلاع از خدمات متنوع و کثیر ما به سایت مجموعه رفوگران مراجعه کنید

بدین دلیل مجموعه رفوگران با هدف ارائه برترین خدمات قالیشویی و رفوگری در این منطقه اقدام به ارائه شعبه‌ای کرده است تا بتواند بهترین و برترین خدمات شستشوی قالی را به شما ارائه دهد. منظور از ارائه خدمات برتر، شستشوی فرش در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با بالاترین کیفیت و کم‌ترین آسیب ناشی از شستشو به‌فرش وارد شود. بدین دلیل مجموعه رفوگران برترین قالیشویی در نارمک غربی است که برترین خدمات را با استفاده از آخرین تجهیزات و باکیفیت‌ترین مواد شوینده برای شما خلق می‌کند. برای اطلاع از خدمات ما، مشاهده نمونه کارهای ما، به سایت اختصاصی مجموعه رفوگران مراجعه کرده و برای سپردن فرش‌هایتان با ما تماس بگیرید

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید