قالیشویی در نارمک – از آنجایی که تهران از گستردگی جغرافیایی بسیاری برخوردار است و این وسعت باعث شیوه‌های ارتباطی متفاوتی شده، این شهر را از حیث تقسیمات جغرافیایی به چهار ناحیه شمال، جنوب، غرب و شرق تقسیم کرده‌اند. هر یک از چهار ناحیه مذکور خود دارای مناطق و نقاط مختلف و متعددی است.

یکی از مناطق بزرگ و به نام که در شرق تهران جای دارد، نارمک است. این محله امروز به طور کامل در شمال شرقی تهران واقع شده است و دارای مساحت تخمینی هفت کیلومتر مربع است. نارمک از ناحیه شمالی به بزرگراه رسالت و فرجام، از جنوب به خیابان دماوند و محله تهران نو، از غرب به نظام آباد و وحیدیه و از شرق به تهرانپارس منتهی می‌شود.

ظاهری زیبا و وجد، پیشکش مجموعه قالیشویی رفوگران به مشتریان گرامی می‌باشد.

بنابر آمار و سرشماری‌های انجام شده در محله نارمک تهران که پیش‌تر به صد میدان شناخته می‌شده است، به طور تقریبی ۹۰ هزار خانوار در این منطقه ساکن است که برابر جمعیت تخمینی ۳۵۰ هزار نفر می‌باشد. نارمک به سبب گستردگی و توسعه جغرافیایی دارای خیابان‌ها و محله‌های گوناگون است که مهم‌ترین خیابان‌های نارمک عبارت از آیت، شهید ثانی، رسالت، هنگام، دردشت، فرجام، چمن، مهر، سهیلیان و مدائن نام دارد و میدان‌های بزرگ این منطقه میدان نبوت، هلال احمر، میدان ۱۰۰، میدان ۲۳، ۷۳، ۱۶ و ۵۱ می‌باشد.

یکی از برجسته‌ترین کارخانه قالیشویی در نارمک، مجموعه قالیشویی رفوگران است.

تراکم بالای جمعیت در این منطقه باعث شده تا تمامی ساکنان این منطقه نیازهای گوناگونی داشته باشند که بی‌‎شک یکی از آنان در زمینه بهداشت منزل است. بهداشت منزل،  موارد و خدمات گوناگونی را شامل می‌شود که یکی از آن‌ها شست‌وشوی قالی می‌باشد. برای شست‌وشوی قالی بسیاری از افراد امروزه به کارگاه‌های قالیشویی مراجعه می‌کنند تا شست‌وشوی فرش‌هایشان اعم از ماشینی، دستباف، گلیم، گبه و هر نوع دیگر به نحو احسن تمیز شده و کثافاط و آلودگی‌های آن از میان رود. یکی از کارخانه‌های قالیشویی در نارمک که بی‌شک بهترین کارخانه در این زمینه است، مجموعه قالیشویی رفوگران است.

این مجموعه به سبب برخورداری از کادر مجرب، راه‌های ارتباطی متعدد ثبت سفارش و بیش از صد شعبه در سراسر تهران، قادر است قالی‌های شما مشتریان را در کم‌ترین زمان ممکن تحویل گرفته و پس از ششت‌وشوی فرش‌ها با بالاترین کیفیت، فرش‌ها را به شما مشتری عزیز تحویل می‌دهد تا بار دیگر از دیدن ظاهر زیبای قالی‌تان به وجد آیید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید