قالیشویی در نبرد یکی از الزاماتی که در این منطقه راه اندازی شده است. تهران به سبب وسعت جغرافیایی، دارای مسیرهای ارتباطی متعدد و گوناگونی می‌باشد که بسیاری از آن‌ها در قالب بزرگراه‌ها، خیابان‌ها، کوچه‌ها و میدان‌ها ساخته و مناطق گوناگون تهران را به یکدیگر متصل و ارتباط را برای ساکنان هر منطقه با سایر مناطق میسر می‌سازد. از جمله این راه‌های ارتباطی خیابان نبرد است.

این خیابان در جنوب شرقی استان تهران قرار دارد و وسعت و طویل بودن آن باعث شده تا این خیابان به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. به عبارتی دیگر می‌توان چنین اذعان داشت که وسعت خیابان نبرد باعث شده تا نیمی از آن در منطقه ۱۴ شهرداری تهران و نیمی دیگر در منطقه ۱۵ شهرداری تهران قرار گیرد. بنابراین خیابان نبرد را می‌توان از بزرگ‌ترین خیابان‌های موجود در شرق و جنوب شرقی تهران به شمار آورد.

مجموعه قالیشویی رفوگران، یکی از بزرگترین مجموعه‌های قالیشویی در سطح تهران است.

نبرد، از میانه خیابان پیروزی مشتق شده، از مجاورت میدان سیزده آبان، خیابان پاسدار گمنام، اتوبان شهید محلاتی، بلوار زمزم، اتوبان آهنگ و خیابان بقایی گذشته و در نهایت با اتصال به اتوبان خاوران پایان می‌یابد. وسعت و طویل بودن نبرد باعث شده تا در این خیابان و محلات مجاور آن محلی برای سکونت اقشار گوناگون و کثیری باشد که در قالب مسکونی، تجاری و یا اداری در آن گذران عمر می‌کنند.

این عامل از یک سو و نیاز به شستشوی قالی‌های موجود در این منازل و دفاتر از سوی دیگر باعث شده تا مدیران و مسئولان مجموعه قالیشویی رفوگران با هدف جلب رضایت مشتریان عزیز و همچنین توسعه کسب و کار خود، اقدام به تأسیس و راه‌اندازی شعبه‌ای در خیابان نبرد کرده‌اند.

این مجموعه قادر است سفارشات را به دو صورت تماس تلفنی و وب‌سایت رسمی رفوگران به ثبت رسانده و سپس سفیران ما در کم‌ترین زمان ممکن نزد شما مراجعه کرده و قالی‌تان را تحویل گرفته، سپس به کارگاه قالیشویی رفوگران منتقل کنند تا تحت شستشو قرار گیرد. کارگاهی که مجهز به آخرین امکانات بوده و در آن از بهترین مواد شوینده استفاده شده و جمعی از متخصص‌ترین اساتید اهل فن  در آن گرد هم آمده تا فرش‌های شما را بنابر جنس آن مورد شستشو قرار دهند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید