یکی از مناطق پر مناطق و به نوعی یکی از مناطق پر تردد شرق تهران، هفت حوض و یا میدان هفت حوض است. این میدان در سال‌های اخیر تغییر نام پیدا کرده و با نام میدان نبوت شناخته می‌شود. این میدان هم اکنون یکی از بزرگ‌ترین میدان‌های نه تنها شرق، بلکه تمام ایران به شمار می‌آید. بنابر اطلاعات شهرداری تهران، این میدان هسته اولیه محله نارمک تهران را تشکیل داده که با گذشت زمان، اقدامات انجام شده و اصطلاحات مهندسی به تدریج توسعه یافته و امروزه خود به محله‌ای عظیم تبدیل شده است.

میدان هفت حوض امروزه میان خیابان بهمن شرقی و مهران پور، مدائن،خیابان سروان و چمن غربی و  شرقی قرار دارد. از آنجایی که برای دسترسی به این میدان از راه‌ها و شیوه‌های گوناگونی همانند مترو، اتوبوس‌های تندرو و وسیله شخصی میسر است، در این منطقه میادین و بورس‌های گوناگونی همانند بوورس زیورآلات و البسه‌های متعددی وجود دارد.

قالیشویی در هفت حوض، تعداد محدودی وجود دارد

قالیشویی رفوگران، برترین مجموعه قالیشویی است.

افزون بر موارد مذکور، در این منطقه پارک‌ها، مساجد و حسینه‌های گوناگونی برای مراسم مذهبی نظیر عزاداری‌ها و اعیاد وجود دارد. این عامل باعث شده تا امروزه هفت حوض به یکی از مناطق پر ازدحام تهران و شرق تهران تبدیل شود. ازدحام این منطقه باعث شده تا بر شغل‌ها و حرفه‌های فعال در این استان افزوده شده و روزانه بر تعداد آن افزوده شود.

یکی از شغل‌هایی که امروزه در نقاط گوناگون تهران همانند هفت حوض راه‌اندازی شده است، قالیشویی و کارخانه‌های قالیشویی است. قالیشویی در هفت حوض تعداد متعددی را به خود اختصاص داده است، اما معدود کارخانه‌هایی در این زمینه فعال است که قادر به ارائه خدمات برتر در این زمینه می‌باشد. منظور از خدمات برتر عبارت از انجام فرآیند شست‌وشو در کوتاه‌ترین زمان، شست‌وشوی فرش با بالاترین بازده و کم‌ترین میزان آسیب به قالی می‌باشد.

ارائه خدمات برتر که از سوی تخصصی‌ترین و برترین کارخانه قالیشویی در هفت حوض یعنی مجموعه قالیشویی رفوگران میسر است. این مجموعه به دلیل برخورداری از کادر مجرب و حرفه‌ای چه در عرصه مدیران اجرایی و چه از حیث همراهی استادکاران حرفه‌ای درشست‌وشوی فرش قادر به ارائه برترین خدمات می‌باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید