قالیشویی در مناطق مختلف تهران وجود دارد. پاسداران یکی از محله‌ها و خیابان‌های قدیمی شمال شرق تهران است که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ با نام خیابان سلطنت آباد شناخته می‌شده است. بخشی از این این خیابان در میان مناطق ۳ و ۴ و بخش شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته است. انتهای خیابان پاسداران به سه راه ضرابخانه و میدان نوبنیاد منتهی می‌شود. همچنین این خیابان از شمال به میدان نیاوران ختم می‌شود. پاسداران دارای محله‌های متعددی همانند احتشامیه، دولت، اقدسیه، گلستان، ضرابخانه، هروی، حصار بوعلی، دروس، فرمانیه اختیاریه و شهرک شهید چمران است. وجود محله‌های مذکور که هر یک محدوده جغرافی را به خود اختصاص داده‌اند. نشان از تراکم جمعیتی بالا در این منطقه دارد.

پاسداران یکی از نقاط پر جمعیت شهر تهران است.

وجود تراکم جمعیت در پاسداران باعث شده تا تراکم آپارتمان‌ها، فضاهای مسکونی و اداری افزایش یابد و در پی آن بر تعداد مراکز تجاری افزوده شود. مراکز تجاری که حرفه‌های گوناگون و متعدد را شامل می‌شود، به دنبال نیازهای متنوع افراد ساکن در این منطقه توسعه یافته و روزانه بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. یکی از مشاغل فعال در این محدوده بی‌شک شست‌وشوی قالی و یا همان قالیشویی است.

از آنجایی که تعداد منازل مسکونی در این منطقه متعدد است و هر یک دارای حداقل یک و حتی بیش‌تر فرش از نوع ماشینی و یا دستباف می‌باشند، وجود یک کارگاه قالیشویی فعال در این منطقه الزامی است. کارگاه قالیشویی رفوگران از معدود مجموعه‌هایی است که با استفاده از افراد متبحر و استادکاران باسابقه در این منطقه فعال بوده و آماده ارائه سرویس به مشتریان و متقاضیان این خدمت می‌باشد. مشتریان شست‌وشوی قالی، فقط کافی است که سفارش خود را از طریق تلفن و یا سایت اختصاصی مجموعه رفوگران به آدرس rofoogaran.com به ثبت برسانند و منتظر باشند تا در کوتاه‌ترین زمان کارمندان مجموعه رفوگران به خدمت آن‌ها رسیده فرش‌ها را تحویل گرفته و به کارگاه قالیشویی رفوگران انتقال دهند. سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن، همراه با عالی‌ترین مواد و ابزار فرش را شست‌وشو داده و فرش را به صاحبان آن بازگردانند.

قالیشویی رفوگران، فرش‌های شما را، پس از شست‌وشویی بی‌نظیر، در کوتاه‌ترین زمان تحویل می‌دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید