تهران دارای خیابان‌ها، اتوبان‌ها و بلوارهای متعدد و کثیری است که هر یک اهمیت منحصر به خود را دارا بوده و در این میان برخی از ازدحام بسیار، برخی متوسط و برخی دیگر کم برخوردار است. این قاعده در تمامی چهار محدوده شمال، جنوب، غرب و شرق صادق بوده و تفاوتی از نظر ترافیک و حجم آمد و شد وجود ندارد. شرق تهران، یکی از مناطق مسکونی، تجاری و اداری تهران است که دارای خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، کوچه‌ها و بلوارهای متعدد بوده و تفاوتی میان این خیابان‌ها با قاعده فوق وجود ندارد.

یکی از خیابان‌های شرق تهران، پرستار است. این خیابان یکی از خیابان‌های بزرگ شرق تهران به شمار می‌آید که از میدان سیزده آبان آغاز شده، از خیابان‌های متعددی همانند فرح آباد، عظیمی، منتظر، شهرابی، کیوان و مهرآبادی ۲ گذشته و در نهایت در بلوار پاسدار گمنام پایان می‌یابد. این خیابان از طریق خیابان‌های مذکور و خیابان‌های فرعی دیگر به دو خیابان حائز اهمیت دیگر یعنی نبرد و ابوذر متصل می‌شود.

قالیشویی رفوگران، بزرگ‌ترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در خیابان پرستار است.

بدین دلیل می‌توان خیابان و بلوار پرستار را از خیابان‌های حائز اهمیت منطقه ۱۴ شهرداری تهران به شمار آورد که به دلیل مجاورت با خیابان‌های بزرگ دیگر از یک سو و طول آن از سوی دیگر دارای تردد و سکونت بسیاری می‌باشد. وجود تردد و سکونت کثیر در این منطقه باعث شده تا بسیاری از افراد با هدف کسب درآمد و همچنین رفع نیازهای مردم منطقه اقدام به راه‌اندازی و تأسیس شغل و کسب و کار گوناگون کنند. یکی از حرفه‌هایی که در این منطقه راه‌اندازی شده و با بهداشت محیطی اطراف در ارتباط است، مجموعه قالیشویی رفوگران است.

این مجموعه به دلایل گوناگون و متعددی دارای برتری نسبت به مجموعه‌های مشابه بوده و پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یک بار سفارشات خود را در این مجموعه به ثبت رسانده و شستشوی هر گونه کفپوش نساجی خانه خود همانند فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، گبه و پچ‌وی را به رفوگران واگذار تا حس تازگی کفپوش‌هایتان را بار دیگر تجربه کرده و از این پس همراهی ثابت از همراه ما شوید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید