قالیشویی در کریمخان، جهت رفع نیاز بهداشتی در این منطقه تأسیس شده است. خیابان کریمخان زند و یا همان بلوار کریمخان زند یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین خیابان‌تهران سطح تهران به شمار می‌آید که در مرکز شهر قرار دارد.

این خیابان در جهت شرق به غرب در میان میدان ولیعصر و هفت تیر قرار دارد.

برترین قالیشویی در کریمخان، مجموعه قالیشویی رفوگران است

که از مجرب‌ترین اساتید در شستشوی فرش استفاده می‌کنند. زیرا این مجموعه با کادری مجرب همکاری داشته

این خیابان به نوعی به بورس طلا، جواهرات، کتاب فروشی‌های مشهور و مراکز انتشار موسیقی تبدیل شده است. نام این خیابان از کریمخان زند، موسس دودمان زند گرفته شده است که به سبب عدل و عدالت به وکیل الرعایا شهرت داشته است.

این خیابان، تنها خیابانی در تهران است که پس از انقلاب نامش تغییر نکرد و یکسان باقی ماند. بدین صورت می‌توان اذعان داشت این خیابان بیش از هشتاد سال است که با نام خیابان کریمخان زند شناخته می‌شود که در میان عموم افراد با نام خیابان کریمخان شناخته می‌شود.

اما این خیابان افزون بر منطقه تجاری، یکی از مناطق پر رونق اداری و همچنین مسکونی است. بدین دلیل وجود یک کارگاه قالیشویی متبحر و مجرب در شستشوی انواع کفپویش‌های منازل مسکونی، تجاری و اداری است. مجموعه قالیشویی رفوگران یکی از برترین و تخصصی‌ترین مجموعه‌های شستشوی فرش نه در کریمخان بلکه در سراسر تهران می‌باشد.

این مجموعه با برخورداری از سایت اختصاصی rofoogaran.com قادر است سفارشات شما دوستان و همراهان رفوگران را به صورت اینترنتی دریافت کرده و قادر به دریافت قالی از شما در کم‌ترین زمان ممکن می‌باشد.

سایت تخصصی رفوگران، خدمتی است که از سوی مدیریت و تمامی فعالین در مجموعه رفوگران ارائه شده تا روند سفارشات تسهیل شده و به سرعت انجام گیرد. اما از دیگر مزایای این مجموعه استفاده و همکاری با کادر مجربی است که افزون بر علم، بار چندین سال و دهه تجربه را بر دوش می‌کشند.

این افراد در وهله نخست با مواجهه با فرشی آن را با دقت از نظر فنی بررسی کرده و در وهله دوم اقدام به طراحی نسخه شستشو می‌کنند.

هدف از طراحی نسخه شستشو آن است تا فرش از هر نوع و هر جنسی با بیش‌ترین راندمان مورد شستشو قرار گرفته و هر گونه لکه و کثیفی از روی فرش زدوده شود و در عین حال کم‌ترین آسیب به فرش وارد شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید