قالیشویی در گیشا نشانه‌ای از عدم مدیریت است. گیشا یکی از محله‌های قدیمی و مرکزی تهران در شمال غربی این پایتخت می‌باشد که در منطقه ۲ تهران قرار گرفته است. این محله در ابتدا به نام شرکت کیشا و سپس گیشا نام گرفت.

برترین قالیشویی در گیشا، بی‌شک مجموعه قالیشویی رفوگران است.

این محله در حال حاضر از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری ، از شرق به بزرگراه چمران و اتوبان پارک وی، از جنوب به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد، که به بزرگراه فرحزاد مشهور است، منتهی می‌رسد.

این خیابان، از طول کثیری برخوردار است و به صورت تقریبی دارای یک و نیم کیلومتر طول می‌باشد. یکی از دلایل محله گیشا، پل گیشا است که در تهران شهرتی بینظیر بوده و قدمت ساخت آن به سال ۱۳۵۳ و تسهیلات میزبانی به صورت سازه‌ای فلزی طراحی و در اطراف آن بازارها، نمایشگاه و غرفه‌هایی راه‌اندازی شده و به نمایش گذارده شد.

مجموعه قالیشویی رفوگران با کادری مجرب همکاری دارد و سلامت فرش شما را تضمین می‌کند.

اما در حال حاضر بوتیک‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، پارک گفتگو و همچنین بافت زیبای و مدرن این منطقه ، از جاذبه‌ها و زیبایی این منطقه به شمار می‌آید. جاذبه این شهر باعث شده تا بسیاری از بسیاری از افراد به سکونت در این منطقه تمایل نشان داده و آن را به عنوان یکی از مناطق ایده‌آل می‌شناسند. بدین دلیل است که در این منطقه روزانه بر فعالیت‌های تجاری افزوده می‌شود. بسیاری از این مشاغل و حرفه‌های گوناگون در جهت رفع نیازهای ساکنین منطقه

مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد. یکی از این نیازها که در قالبی بهداشتی می‌گنجد، قالیشویی است. قالیشویی و شستشوی فرش، امری حائز اهمیت و اساسی در بهداشت می‌باشد.

زیرا که فرش و هر نوع کفپوش به دلیل قرارگیری در سطح زمین، مستعد جذب آلودگی‌ها و کثافاط گوناگون می‌باشد. لذا شستشوی آن نقش حائز اهمیتی در سلامت افراد و همچنین زیبایی کفپوش دارد. اما برای شستشوی قالی و تحویل آن‌ها به کارخانه‌های قالیشویی باید بهترین و تخصصی‌ترین قالیشویی انتخاب شود.

زیرا که هر گونه سهل‌انگاری موجب تخریب فرش‌ها می‌شود. یکی از این مجموعه‌ها کارخانه قالیشویی رفوگران است که به دلیل کاربرد بهترین مواد شوینده و آخرین تجهیزات، برترین قالیشویی در گیشا به شمار می‌آید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید